Що нового про кар’єру? Форум від центра зайнятості

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЩо нового про кар’єру? Форум від центра зайнятості

Київський міський центр зайнятості залишається незмінним партнером КІБіТ у галузі профорієнтації та працевлаштування випускників. І на цей раз студенти КІБіТ отримали можливість долучитися до вирішення актуальної проблеми ринку – «ейджизму», взявши участь в  онлайн-форумі «Про кар’єру»
Метою всього заходу було розказати як студентам без досвіду і людям старшого віку знайти роботу і бути конкурентоспроможними. Адже коли ти дорослий, досвідчений і знаходишся у розквіті сил, ти завжди будеш затребуваним. А коли ти ще молодий і недосвідчений, чи навпаки досвідчений, але пенсійного віку? З тобою не бажають мати справу! Якщо ти студент, то вважається, що не маєш досвіду і тебе не розглядають. А якщо старшого віку, то не беруть за якби «не здатність до навчання». Дискримінація!
А ми в КіБіТ проти дискримінації! Даємо людям можливість незалежно від віку отримувати освіту та нову спеціальність. Тому й представили свою презентацію на форумі, яка тільки підтверджує цю думку.
Також виступили круті спікери — представники державної служби зайнятості, кадрових служб, підприємств і громадських організацій. Вони відповіли на питання слухачів та розповіли, як знайти роботу в 2021 році
Тож це було інформативно, цікаво і корисно. Кожний, хто був з нами, це підтвердить
Пам’ятайте, що ніколи не пізно і якщо щось вирішили, завжди є шляхи реалізації