Ми за безпечний інтернет! Веб-квест для студентів спеціальності «Комп’ютерної інженерія»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїМи за безпечний інтернет! Веб-квест для студентів спеціальності «Комп’ютерної інженерія»

Кібербезпека – найактуальніший тренд сьогодення. В період, коли стирається межа між віртуальним і реальним світом, коли для здійснення фінансових операцій достатньо одного натискання, коли можна все життя спілкуватися з людиною, і ніколи її не бачити, інтернет-простір повинен бути безпечним, розвиненим та захищеним. 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який проходить під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

У зв’язку із заходом,  студенти І курсу Коледжу КІБіТ стали учасниками Веб-квесту «Разом для найкращого Інтернету». Було запропоновано різноманітні кейси, виконання яких надавало можливість зробити інтернет надійнішим, якісним та безпечнішим.  Пошук відповіді на актуальне і нагальне питання «Як уникнути кібератак» відбувався в інтерактивному форматі  Усі з задоволенням виконували цікаві завдання, за допомогою яких дізнавались про те, як зробити Інтернет безпечнішим і кращим для себе.