Конференції зазвичай передбачають обмін думками та результатами дослідженнь. XXI Міжнародна науково-практична конференція: “Студент-Дослідник-Фахівець”, що відбулася 25 травня в Київському інституті бізнесу та технологій, в повній мірі відповідала всім заявленим посиланням: міжнародності, науковості, практичності.
Участь не заочних, а реальних іноземних гостей, палкі дискусії навколо виступів, використання комп’ютерних технологій свідчить про високий рівень цього заходу. В тому числі у конференції брали учать такі високі гості, як Ельмар Мамедов, Голова Міжнародного альянсу “Азербайджан-Україна” та помічник аташе з питань культури Посольства Лівії, пан Насір С.М.Елкілані. Важливий момент – студенти слухали дуже уважно, не покидали роботу секцій, задавали багато питань і абсолютно не боялися виступати самі. Робота конференції була розподілена на чотири секції, що відповідали профільним напрямам підготовки студентів КІБіТ.
Менеджмент і не тільки: як стати успішним.
У межах секції «Розвиток менеджменту та маркетингу: вітчизняні та світові тенденції» розглядалося багато проблем, які можна звести до однієї – як стати успішним в бізнесі.
Проблему основних трендів у сучасній рекламі висвітлила у своєму виступі кандидат політичних наук, керівний партнер В2В PR, Ольга Вікторівна Ваганова. Якщо бізнес для споживачів (B2C) відійде від емоцій і звернеться до реклами якості свого продукту, то в сфері «В2В» очікується розстановка акцентів на користь емоційної складової. Крім того, обридлі, подібно шуму трамвая, бігборди, поступово заміняться непомітною рекламою (наприклад, сільнички у вигляді літаків в авіалініях).
У рамках міжнародної науково-практичної конференції іноземні студенти підготовчого відділення Салма Алі Рашан та Муджахід Ранджа поділилися досвідом розвитку своєї бізнес кар’єри, і секретами досягнення успіху. Зокрема, Салма Алі Рошан зробила доповідь про переваги сертифіката IELTS, що підтверджує рівень знання англійської мови.
Виступи студентів відзначилися новаторськими підходами та креативними ідеями. В. Мороз висвітлив принципи нейромаркетингу і показав необхідність аналізу неусвідомлених реакцій споживача. Д.Шемет продемонстрував нові можливості малого бізнесу в сфері поліграфії. М.Роговченко обгрунтувала необхідність не тільки матеріальної, а й моральної мотивації співробітника.
Лауреати секції:
- Мороз В.О. Нейромаркетинг: як змусити покупця купити ваш товар.
- Шемет Д.А.Основні аспекти розвитку малого бізнесу в сфері поліграфії.
- Роговченко М.П. Удосконалення методів мотивації співробітників на підприємствах України.
Економічні проблеми: чи є ми залежними від держави?
Робота секції «Становлення ринкової економіки України: проблеми і перспективи» сфокусувалася на проблемі взаємин держави і ринку.
Виступ А.І.Гаука про проблему людини в сучасному мінливому просторі поклав початок жвавій дискусії, яка тривала майже до кінця конференції. Роль держави в становленні української економіки, проблема залежності людини від інформаційного простору, комерціалізація медицини, потенційні можливості українського бізнесу – далеко не повний список обговорюваних на секції питань.
Практичну цінність для студентів представила доповідь Господарьова А.М., де йшлося про застосування знань на практиці. Будучи співробітником банку «Піреус», він успішно застосовує свої економічні та маркетингові знання, отримані під час навчання КІБІТ.
Головний результат роботи секції – визнання України найкращою країною для розвитку економічних можливостей. Міф про високі зарплати Заходу легко анулюється реальними західними цінами. В Україні є безліч можливостей розвивати власне підприємство та створювати сприятливий інвестиційний клімат для вітчизняного вкладника.
Лауреати секції:
- Гаук А.І. Україна між техноварварством і трансгуманізму.
- Шестопал О.О. Заробітна плата в Україні: сучасний рівень і тенденції розвитку.
- Корнієнкова Н.А. Комерційна медицина як ознака економіки послуг.
Психологія чи провокація? Хвилюючі виступи студентів.
Секція «Психологія: практичні та теоретичні аспекти» відзначилася цікавими студентськими доповідями, які викликали бурю емоцій і спровокували жваву дискусію з елементами гумору.
Студент Вінницькій філії КІБІТ Пухнюк М.А. в своїй доповіді виділив 9 рис ідеальної жінки і з сумом констатував, що в сучасності саму жіночність зараз виявити важко.
Група студентів Житомирської філії КІБІТ відзначилися креативними доповідями, де розглядалися інтерактивні практики в роботі психолога, і була зроблена спроба виявити зв’язок багатства з успіхом.
Проблема дітей-аутистів, аналіз суїцидальної психології підлітків, розвиток міжнародного тероризму, почуття провини перед батьками – ось які важливі проблеми сучасного суспільства обговорювалися студентами і викладачами секції.
Лауреати секції:
- Пухнюк М.А. Образ «ідеальної» жінки.
- Когут А.С. Теоретичний аналіз співвідношення аутизму та геніальності в сучасній психологічній науці.
- Мосейчук Ю.М., Сосновська Н.В., Сосніна О.М., Нацевич В.Ю., Тишкевич К.І., Кучер М.Г. Черняк С.А. Багатство та успіх: психологічний екскурс.
3D-принтер та інші досягнення комп’ютерної інженерії.
Представники напряму IT використали можливість включити до роботи своєї секції практичну складову. Секція була організована в форматі хакатону та доповнена яскравими доповідями.
Доповідь Виничука А.В. «ЗD-принтер для друкування людських органів» викликала шквал запитань щодо технології самого виробництва. Друкування меблів, будинків, частин тіла – цілком можливо в сучасному світі. Не менший ажіотаж спричинила і доповідь Дупелича Д.Ю. про суперкомп’ютер – своєрідний міні-сервер, покликаний полегшити життя організаціям із великим трафіком.
Основним завданням для всіх учасників секції «Комп’ютерна інженерія: хакатон» було створення функціонального сайту за мінімум часу, з чим всі блискуче впоралися.
Лауреати секції:
- Сударіков І.Д.
- Лясковський А.С.
- Сердюк Т. В.
- Кобижський Н.В.
- Бадоян А. М.
Конференції в КІБІТ: цінуємо різноманітність!
Виступи студентів, викладачів і фахівців багатьох змусили задуматися про себе та свою роль в сучасному суспільстві. Студенти навчилися не тільки висловлювати свою думку, а й прислухатися до своїх колег. Великим досягненням можна назвати проведення учасниками власних соціальних експериментів.
Спектр обговорюваних проблем засвідчив наявність у студентів глибокого світогляду та здатності подивитися на ситуацію з різних точок зору. Якщо ще взяти до уваги грамотну подачу інформації та вміння відповідати на питання, можна з упевненістю говорити про формування майбутніх професіоналів.
XXI Міжнародна науково-практична конференція: “Студент-Дослідник-Фахівець” пройшла під девізом «Цінуємо різноманітність!». Це повністю відображає політику Київського інституту бізнесу і технологій – стимулювати студентів на нові відкриття та досягнення.
Шановні студенти! Адміністрація та викладачі КІБІТ дякують вам за проявлену активність та бажають подальших успіхів! Не боятися висловлювати свою думку, проводити грамотне дослідження, вміти зіставляти свої думки з думками експертів – навички, які не даються від народження. Участь в наукових конференціях може стати першим кроком до проектування вашого блискучого майбутнього.
Будьте впевнені в собі, і все неможливе коли-небудь стане можливим для вас!