Ще один крок до вершин професіоналізму: ХХIII Міжнародна науково-практична конференція «Студент-Дослідник-Фахівець»

Київський інститут бізнесу та технологійКонференції та олімпіадиЩе один крок до вершин професіоналізму: ХХIII Міжнародна науково-практична конференція «Студент-Дослідник-Фахівець»

Науково-практична робота є невід’ємною частиною навчального процесу КІБіТ. Будь-яка практика вимагає кореляції із теорією, тому формування компетентного професіонала неможливо без участі в заходах, де відбувається обмін ідеями, презентація проектів, спілкування із фахівцями. У цьому сенсі ХХIII Міжнародна науково-практична конференція «Студент-Дослідник-Фахівець», що відбулася в КІБіТ 16 травня 2019 року стала справжнім проривом в сучасній бізнес-освіті.

 

Щорічна конференція в КІБіТ як етап реалізації інноваційної стратегії розвитку

Київський інститут бізнесу та технологій позиціонує себе як сучасний прикладний заклад вищої освіти. І саме в якості продовження реалізації інноваційної бізнес-стратегії розвитку Інституту, в роботі секцій був зроблений особливий акцент на актуальність та креативність. Окрім виступів із презентаціями, на нас чекали глибокі теоретичні дискусії, апробації бізнес-проектів, майстер-класи в режимі «Open Air», Хакатони із багаторівневими завданнями, а також багато інших цікавих та пізнавальних речей. Аудиторія також отримала можливість познайомитися із актуальними бізнес-трендами вітчизняного та світової економіки.

Одним із важливих напрямків діяльності Київського інституту бізнесу та технологій є активне багаторівневе міжнародне співробітництво, що минувший захід також підтвердив . Окрім студентів із ближнього та далекого зарубіжжя, почесними учасниками конференції стали:

  • Саркот Аріф Рашід, Голава Відділу торгово-економічних зв’язків Посольства Республіки Ірак в Україні
  • Гулнар Турсінбаєва, Перший секретар Посольства Республіки Казахстан в Україні
  • Річард Сандей Аладетоїнбо, Перший секретар Посольства Федеративної Республіки Нігерія в Україні
  • Ермек Канибекович Канибеков, Третій Секретар Посольства Киргизької Республіки в Україні
  • Хассан Джомаа, Асистент Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Ліван в Україні
  • Зухро Сайдзода, Аташе Посольства Республіки Таджикистан в Україні

Щорічна міжнародна науково-практична конференція КІБіТ «Студент-Дослідник-Фахівець» виступила справжнім плацдармом для обміну експертними думками та реалізації різнопланових бізнес-практик. Яким же чином відбувалася робота секцій?

Секція «Креативна економіка: 360° творчого мислення»

Економічна освіта представлена в Київському інституті бізнесу та технологій двома факультетами – менеджменту та економіки. Однак в 2019 році організаційний комітет прийняв рішення не проводити штучного поділу на дві секції, а інтегрувати всі доповіді на економічну тематику в єдину систему і розглядати їх з точки зору технологічності та економіки знань.

Робота секції проводилася в рамках наступних тематичних напрямків:

  • Міжнародна економіка
  • Економіка підприємств
  • Математичне методологічне моделювання
  • Цифрова інформаційна економіка

Тематика доповідей була широкою та різноманітною: цифрові маркетинг технології, моделі міжнародного економічного співробітництва, тайм-менеджмент, формування професійних управлінських компетенцій, підсумки світового економічного форуму в Давосі і т.д. Серед учасників секції були представники підприємств-партнерів Інституту – ПАТ «АК Київводоканал» та ТОВ «МКС Фарма», що дало можливість студентам отримати чітке уявлення про вимоги роботодавців.

Підводячи підсумки роботи конференції, модератори Никифорук О.І та Ткаченко Н.Б. відзначили загальний професійний зріст рівня підготовки студентів, а також виставили позитивну оцінку всім темам, що прозвучали на конференції.

Лауреати секції:

  1. Редько В. (КІБіТ, м.Київ) Професійні компетентності менеджера в період переходу до цифрової економіки
  2. Бабатунде Е. (КІБіТ, м.Київ) Nigerian company description “AYaccess Investment limited”
  3. Кузьмінецька А. (КІБіТ, м.Київ) Секрет гармонії – управління часом

Девіз секції: «Креативність! Цифровізація! Комунікативність! »

Секція «Суспільство в епоху змін: психологічний аспект»

Невід’ємною характеристикою успішного бізнесмена є наявність гнучких навичок «soft skills». Тому окрім економічного та технологічного блоку, важливим вектором розвитку КІБіТ є дослідження в галузі психології (в тому числі психології бізнесу).

Питання, підняті під час роботи секції, були актуальними та дискусійними: концепти психосоматичного здоров’я особистості, роль емоцій в психосоматичної інверсії шкірних захворювань, психологічні механізми та способи вольової саморегуляції особистості, почуття зверхності як причини виникнення військового конфлікту і т.д.

Секція носила не лише теоретичний, а й прикладний характер. Студенти Житомирської філії КІБіТ приємно здивували своїми практичними досягненнями під час презентації доповіді «Regional Doing Business-2019» та проведенням майстер-класу із розвитку креативності.

Продуктивний день залишив позитивні спогади та допоміг визначити вектор розвитку кожного із учасників конференції. Затишна та приємна атмосфера, проникливі інсайти, рефлексивний аналіз присутніх – все це створило міцний фундамент для подальшої співпраці та самовдосконалення.

При підведенні підсумків секційної роботи модератори Дубравська Н.М. та Лановенко Ю.І. подякували колегам за успішну комунікацію, «прокачування» ідеями та здобуття нових практичних навичок; організаторів – за підготовку робочого простору, а всіх учасників – за позитивну атмосферу та продуктивну співпрацю.

Лауреати секції:

  1. Єськова А. (КІБіТ, м.Київ) Почуття переваги як причина виникнення військового конфлікту
  2. Глазкова Д., Гончаренко К., Задорожний Б., Приймак К., Нетрібійчук А. (ЖФ КІБіТ, м.Житомир) Regional Doing Business: психологічний аспект
  3. Кузнєцова О. (КІБіТ, м.Київ) Психосоматичні захворювання в підлітковому віці

Девіз секції: «Успіх, розвиток, гармонія!»

Секція «Глобальні тренди сучасності: гуманітарний аспект»

Відмінною рисою ХІІІ конференції «Студент-Дослідник-Фахівець» стало виділення гуманітарних проблем в окрему секцію. Це  надало можливість більш глибоко розглянути загальні глобальні тренди сучасного гуманітарного простору, в рамках якого відбувається формування як професійних, так і особистісних компетенцій фахівця.

На засіданні секції панувала відкрита та невимушена атмосфера, що сприяло творчому та демократичному характеру дискусій. Студенти та викладачі проявили високий рівень активності, не залишивши без обговорення жодної доповіді. Спектр розглянутих проблем був досить широким: військова, лінгвістична, соціальна, культурологічна, духовно-ціннісна проблематика.

Підводячи підсумки роботи секції, модератори Миценко Д.В. та Димитров Ю.В. відзначили не тільки різноплановий характер доповідей, але й глибину їхнього наукового аналізу, а також високий рівень теоретизації. Викладачі висловили надію щодо плідної роботи секції в рамках наступних наукових заходів КІБіТ.

Лауреати секції:

  1. Бондаренко В. (ЖФ КІБіТ, м.Житомир) Blended Learning в системі вищої освіти
  2. Кузовенко К. (КІБіТ, м.Київ) Світові природні ресурси та їх раціональне використання
  3. Козира О. (ВФ КІБіТ, м.Вінниця) Використання англійських слів в сучасному українському слензі

Девіз секції: «Круто, цікаво, дуже корисно!»

Секція: «Комп’ютерна інженерія: Хакатон»

Інформаційні технології  є найважливішим аспектом сучасної реальності, без якої не може бути виконано жодне практичне завдання. Гасло «Діджіталізіруйся або помри!»  не лише не втрачає своєї актуальності, а й з кожним роком стає девізом все більшої кількості людей, які дивляться в майбутнє із «відкритим забралом».

Після теоретичної частини, яка складалася із виступів з IT тематики, студенти розділилися на дві групи (в залежності від курсу) та взяли участь в двох Хакатонах. І якщо для перших двох курсів завдання полягало в написанні алгоритмів, то третій курс зобов’язали продемонструвати свої знання із мови програмування Java, з чим студенти блискуче впоралися.

Модератори Хакатону Ставицький А.В. та Панченко А.В. відзначили, що при виконанні завдань хлопці та дівчата відчули, що означають прогалини в знаннях. Студенти, які засвоїли теоретичний матеріал добре, не відволікалися на пошук додаткової інформації в довідкових системах, і встигли більше. У підсумку учасники Хакатону отримали можливість поліпшити не лише професійні навички програмування, але й «прокачати» навички роботи в команді та управління часом.

Лауреати секції:

  1. Кобижзький М. (КІБіТ, м.Київ) Доповнена реальність
  2. Акопов Д. (КІБіТ, м.Київ) Криптографія – історія, методи та стандарти
  3. Деркач М., Катрус А. (КІБіТ, м.Київ) Використання бази даних під час оптимізації роботи із медичними препаратами

Девіз секції: «Допитливість, активність, командна робота!»

Підсумки ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Студент-дослідник – Спеціаліст» продемонстрували високий професійний рівень майбутніх співробітників сфери бізнесу. Для наших студентів участь в конференції – це чергова порція позитиву, заряду енергії, цікавого досвіду. Також подібні заходи сприяють розвитку КІБіТ в рамках нової системи освітніх координат «економіка знань» та поглибленню інтеграції Інституту в систему світової бізнес-освіти.

Вітаємо всіх учасників ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець» із нашим науково-практичним проривом та бажаємо успіхів у подальшій дослідницькій діяльності!

https://perijinan.blitarkota.go.id/assets/demo/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://ube.edu.ec/depo10k/https://e-ulta.sarolangunkab.go.id/slot777/https://dianasari.padangpanjang.go.id/public/assets/reze/https://tpid.morbis.id/custom/demo/https://tpid.morbis.id/css/mahjong-ways-2/https://stidar.ac.id/scatter-hitam/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://dianasari.padangpanjang.go.id/xdemo/https://dianasari.padangpanjang.go.id/css/88s/https://siak.ust.ac.id/js/demo/https://ahoj.stikesalifah.ac.id/pages/slot-depo-5000/http://ahoj.stikesalifah.ac.id/dana-resmi/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/products/mpo/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-pulsa/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/Assets/https://link-sigmaslot.com/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://neurotarget.com/slot-dana/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/dist/https://bumdesjanjimanahansil.padanglawasutarakab.go.id/CSS/https://appv2.tanahlautkab.go.id/demo/https://appv2.tanahlautkab.go.id/doc/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://kla.katingankab.go.id/asset/scss/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/http://cac.kalbis.ac.id/frontend/jepang/https://simetal.donggala.go.id/cue/https://simetal.donggala.go.id/site/depo-10k/https://perizinan.jambikota.go.id/frontend/web/situs-gacor/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/https://csr.katingankab.go.id/asset/scss/https://tpid.katingankab.go.id/js/https://setwan.katingankab.go.id/assets/uploadpublikasi/https://setwan.katingankab.go.id/assets/tinymce/https://bakesbangpol.katingankab.go.id/assets/demo-pg/https://simetal.donggala.go.id/pear/demo/https://apiv2.umkendari.ac.id/takeru-10k/https://apiv2.umkendari.ac.id/brand/https://dedikasi.lp4mstikeskhg.org/sdy-tercepat/https://siak.ust.ac.id/situs-toto/https://siak.ust.ac.id/scss/