ТИЖДЕНЬ НАУКИ – масштабний щорічний листопадовий захід, який відбувається протягом 4 днів у різних локаціях, які відповідають секційній специфіці (економічна, гуманітарна, ІТ, психологічна). Кожна секція представляє досягнення науковців, теоретиків і практиків, лідерів у певній галузі, актуальних у сьогоденні. Модератор якісно керує роботою учасників, які долучаються офлайн і онлайн, спонукаючи до цікавих дискусій, питань і відповідей. Доповіді, об’єднані спільною тематикою та проблематикою, містять концептуальний аналіз і аргументований висновок. Насамкінець учасники формують резолюцію – фінальне рішення-підсумок роботи кожної секції зокрема і заходу загалом.
Міжнародна науково-практична конференція – щорічна березнева подія, що презентує тривалу й ефективну співпрацю Київського інституту бізнесу та технологій з українськими і зарубіжними партнерами: державними установами, дипломатичними представництвами, бізнес-лідерами. Комбінований формат заходу передбачає доповіді, в яких порушено актуальні теми, панельну дискусію зі спікером та фахівцями, підсумковий виступ ведучого. Варто підкреслити величезну кількість учасників, офлайн і онлайн, які заздалегідь записуються на подію, щоб усвідомити зміни та бути в тренді сучасних світових тенденцій.
СТУДЕНТ–ДОСЛІДНИК–ФАХІВЕЦЬ – щорічний травневий захід, який визначає пріоритети освіти України крізь призму бачення трьох стейкхолдерів (студента, викладача, роботодавця). На пленарному засіданні виступають лідери кожної групи: роботодавці (часто, до речі, випускники КІБіТ) окреслюють власні побажання і очікування від випускників навчальних закладів (hard skills і soft skills), актуалізуючи вимоги ринку праці; студенти представляють свої науково-практичні проєкти чи бізнес-плани, спираючись на отримані знання, уміння і навички, розповідають про досвід стажування і практики; викладачі виокремлюють потрібний теоретичний та корисний практичний складники в опануванні певного фаху. Тож учасники заходу можуть зіставити погляди стейкхолдерів та зрозуміти напрямок розвитку (особистого, навчального і професійного). Натомість протягом роботи секцій свої напрацювання у статтях і презентаціях демонструють студенти Фахового коледжу та Інституту. Наприкінці ректор підсумовує почуте й побачене та висновує перспективи подальшої співпраці всіх учасників заходу.
Отже, Київський інститут бізнесу та технологій – це потужний освітній та науковий центр, в якому гармонійно поєднано навчання, дослідження і практична діяльність, що забезпечує лідерство закладу на теренах України.
Ми використовуємо такі технології, як файли cookie, для зберігання та/або доступу до інформації пристрою. Ми робимо це, щоб покращити досвід перегляду та показувати (не) персоналізовану рекламу. Погодження з використанням цих технологій дозволить нам обробляти такі дані, як поведінка під час перегляду або унікальні ідентифікатори на цьому сайті. Відмова від згоди або відкликання згоди може негативно вплинути на певні функції та можливості.