Тимур Джанджгава – переможець конкурсу «Моя візитка»!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТимур Джанджгава – переможець конкурсу «Моя візитка»!

Успіх проекту в 80% випадків залежить від правильно організованої рекламної стратегії. Нічого не вартий той підприємець, який не в змозі розробити для своєї компанії оригінальний імідж та гідно себе представити. Адміністрація коледжу КІБіТ надала нашим студентам можливість попрактикуватися у створенні іміджу Київського інституту бізнесу та технологій в рамках конкурсу «Моя візитка». Крім змісту, журі оцінювало оформлення візитки, що дозволило студентам «прокачати» ще один корисний для бізнесу навик, яким є робота із додатком для презентацій.

Переможцем конкурсу став студент спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Тимур Джанджгава, який розробив імідж-презентацію КІБІТ в додатку Power Point. Після оголошення журі результатів конкурсу, переможець був запрошений на чашку кави до ректора Яковлевої Олени Вячеславівни, де отримав професійну консультацію, як правильно будувати власний бізнес.

Тимур Джанджгава – победитель конкурса «Моя визитка»!

Успех проекта в 80% случаев зависит от правильной рекламной стратегии. Плох тот предприниматель, который не сумеет разработать для своей компании оригинальный имидж и достойно себя представить. Администрация колледжа КИБиТ предоставила нашим студентам возможность попрактиковаться в создании имиджа Киевского института бизнеса и технологий в рамках конкурса «Моя визитка». Помимо содержательной стороны, жюри оценивалось оформление визитки, что позволило студентам «прокачать» ещё один полезный для бизнеса навык, коим является работа с приложением для презентаций.

Победителем конкурса стал студент специальности «Компьютерная инженерия» Тимур Джанджгава, который разработал имидж-презентацию КИБиТ в приложении Power Point. После оглашения жюри результатов конкурса, победитель был приглашён на чашку кофе к ректору Яковлевой Елене Вячеславовне, где получил профессиональную консультацию о том, как строить собственный бизнес правильно.