Вирішуємо проблему електроенергії! Участь КІБіТ в муніципальному форумі «Енергоефективна столиця»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВирішуємо проблему електроенергії! Участь КІБіТ в муніципальному форумі «Енергоефективна столиця»

Представники Київського інституту бізнесу та технологій взяли участь у муніципальному форумі «Енергоефективна столиця» в якості партнера ПАТ «АК Київводоканал».

В ситуації кризи енергетичних ресурсів особливо важливим стає питання про формування екологічної свідомості у молоді, в чому вбачається оптимальне рішення проблеми енергетичного дефіциту. Як майбутні власники бізнес-проектів, студенти КІБіТ завжди вітають можливість познайомитися з новими ініціативами.

Уже кілька років співпраця Інституту із підприємством відбувається на різних рівнях – проходження практики студентами, спільна робота над навчальними планами для адаптації випускників до умов роботодавця, проведення корпоративних програм підвищення кваліфікації для топ-менеджерів і т.д. Багаторівневе співробітництво Київського інституту бізнесу та технологій із муніципальними бізнес-структурами вкотре підтверджує інноваційну стратегію розвитку навчального закладу, і є вичерпною відповіддю на актуальні запити європейської столиці.