Розпочато реєстрацію на єдиний вступний іспит для вступу до магістратури!

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниРозпочато реєстрацію на єдиний вступний іспит для вступу до магістратури!

Вступну кампанію розпочато! Із 12 травня до 5 червня Київський інститут бізнесу та технологій запрошує на реєстрацію для вступу на магістерську освітню програму «Економіка» власників диплома бакалавра!

У 2020 році вступ до магістратури КІБіТ здійснюється на основі Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та фахових випробувань. Порядок вступу визначений та затверджений Правилами прийому Інституту, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті закладу kibit.edu.ua

Цього року реєстрація на ЄВІ, здійснюється приймальною комісією Інституту та проходить у режимі «онлайн».

Якщо ви маєте намір вступити до магістратури КІБіТ та отримати якісну інноваційну бізнес-освіту, необхідно в період із 12 травня до 5 червня звернутися до приймальної комісії КІБіТ!  Ви зможете поспілкуватися із консультантами за телефонами +38(050)341-42-42 (Viber, WatsApp, Telegram) та +38(073)131-39-77 або надіслати запит на реєстрацію на електронну адресу vstup@kibit.edu.ua.

Наші співробітники зможуть:

  • надати вичерпну консультацію щодо пакету вступних документів
  • прийняти запит на реєстрацію на ЄВІ
  • створити для абітурієнта кабінет вступника
  • надіслати екзаменаційний листок засобами поштового зв’язку

Весь процес вашого вступу до магістратури супроводжується досвідченими співробітниками відділу профорієнтації та роботи із абітурієнтами

Вступ до магістратури Київського інституту бізнесу та технологій – унікальний шанс отримати актуальну прикладну освіту для успішної реалізації та швидкого кар’єрного зросту!

Звертайтеся за телефонами +38(050)341-42-42 та 38(073)131-39-77 і реєструйтеся на ЄВІ без ускладнень!