Спеціальність: майстерність керувати іншими

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСпеціальність: майстерність керувати іншими

Цілеспрямовані і самодостатні, розумні, виважені та амбіційні – це студенти Київського інституту бізнесу та технологій. В КІБіТ переконані: розвиток талановитої молоді нової формації можливе лише тоді, коли освіта – головний інструмент.

Спеціальність: майстерність керувати іншими

Публічне управління та адміністрування – спеціальність, в якій знаходять себе не тільки молоді люди з лідерськими якостями та амбітними цілями, але й ті, хто прагне виховати в собі вправного керівника, мудрого управлінця, висококваліфікованого менеджера. Сфера: державне управління, банківський та виробничий менеджмент, страхування, служба зайнятості, зовнішньоекономічна діяльність та міжнародні відносини, мистецтво public relations – студенти столичного інституту бізнесу та технологій знаходять себе у всьому. Адже, концепція навчального процесу в КІБіТ ґрунтується на засадах інтелектуального розвитку, провідних технологіях, розумінні сучасних вимог до лідерських посад.

Успіх в управлінні – це кваліфіковані кадри, в яких найкраще повинен розбиратися лідер-керівник. В Київському інституті бізнесу та технологій таких лідерів не просто навчають, їх виховують.

КІБіТ: освіта нових підходів

Згадайте, як часто в нашій країні, коли людину приймають на роботу, їй говорять: забудьте усе, чому вас навчали. В такий момент приходить розчарування та прикре розуміння змарнованих п’яти з лишком років на студентській лаві, чи не так?

Кардинально міняти систему, навчаючи студентську молодь практичним сторонам таких наук як менеджмент, ділове адміністрування, страхування та бізнесовий менеджмент, логістика, психологія, міжнародні аспекти відносини та ще більш ніж двом десяткам предметів – це головне завдання Київського інституту бізнесу та технологій.

Україні та поза її межами потрібні кваліфіковані управлінці, які мають ґрунтовну базу знань для ефективного керування в усіх сферах та галузях, приходячи на перше місце роботи з практичним досвідом!

Під час навчання студенти КІБіТ вивчають саме те, що потім із вдячність згадують, вирішуючи надскладні питання на своїй, управлінській посаді, коли приймають рішення, від яких залежить успіх бізнесу, збереження чиїхось робочих місць, змін в країні, врешті-решт.

Майбутні управлінці

Державні службовці, керівники профільних відділів (фінансового, економічного, публічного), менеджери з підбору персоналу та адмініструванню соціальної сфери – вже на останніх курсах студентів КІБіТ чекають провідні підприємства, фінансові центри, аналітичні організації, приватні та державні установи. Стажування під час навчання у галузевих сферах, банках та страхових компаніях, на виробництві, в державному апараті та органах управління державною службою дають неоціненний досвід та статус для такого майбутнього управлінця.

Найбільше завдання, що стоїть перед лідером, – це зростання і розвиток людей. Країні потрібні талановиті фахівці з такою профільною освітою. Готові прийняти виклик? Поповнюйте лави студентів КІБіТ, навчайтеся, працюйте над собою – разом створимо в Україні нове покоління амбітної молоді на благо кращого майбутнього.