Запрошуємо вас на спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”!

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниЗапрошуємо вас на спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”!

Бажаєте отримати цікаву та престижну професію? Мрієте стати фахівцем, праця якого знаходить достойне відшкодування? Хочете мати універсальний фах, на який є стабільний попит на ринку праці?

Запрошуємо вас на спеціальність „Фінанси, банківська справа та страхування”!

Чому саме ця спеціальність забезпечує максимум можливостей?

Серед всіх економічних спеціальностей саме „Фінанси, банківська справа та страхування” є найбільш привабливою з точки зору працевлаштування та кар’єрного зростання. Це зумовлено як трьома затребуваними фаховими спрямуваннями, об’єднаними в одній спеціальності, так і самою специфікою категорії фінансів, що зумовлює можливість широкого застосування фінансових знань.
Фінанси можна порівняти з кровоносними потоками, що живлять будь-яку економічну систему на мікро- та макрорівні. Саме тому фахівець з фінансів потрібен і в промисловості, і в сфері послуг; і на підприємствах будь якої форми власності та масштабів діяльності, і в фінансових організаціях; і в державних установах, і в приватному бізнесі.
Як на рівні міжнародних економічних відносин, так і на рівні домогосподарств фінансові знання незмінно знаходять застосування: фінансист може працювати і фінансовим менеджером розгалуженої транснаціональної корпорації, і приватним фінансовим консультантом, що допомагає фізичним особам розсудливо розпоряджатися власними коштами.
Фінансист – професія успішних! Отримавши диплом за спеціальністю „Фінанси, банківська справа та страхування”, ви станете дійсно універсальним спеціалістом, яких зможе побудувати кар’єру і в банку, і в страховій компанії, і на підприємстві будь-якої галузі, і в державному секторі.
Саме тому ми пропонуємо вам отримати спеціальність „Фінанси, банківська справа та страхування”!

Чому саме ми?

Для отримання професії фінансиста ми запрошуємо вас до Київського інституту бізнесу і технологій тому що:
– ми маємо висококваліфікований кадровий склад, який навчить вас не тільки теоретичним основам, але й прищепить навички фінансової аналітики та розвине практичні навички, необхідні у фінансовій професії;
– наш навчальний заклад має більш ніж 50-річний досвід підготовки справжніх фахівців своєї справи: ми пишаємося нашими випускниками;
– ми розвинули тісні зв’язки з фінансовими установами та підприємствами, тому можемо на високому рівні забезпечувати проходження практики нашими студентами;
– ми приділяємо підвищену увагу науковій складовій у навчальному процесі, що дозволяє нам випускати не просто бакалаврів з фінансів, але молодих вчених з науковим доробком за плечима.
Крім того, наш інститут має гарну матеріальну базу та програмне забезпечення, що робить навчальний процес ще більш приємним та адекватним сучасним вимогам.

Які можливості ми надаємо?

Ви можете навчатись на спеціальності „Фінанси, банківська справа та страхування” як на денній формі навчанні, так і дистанційно, як студент-заочник. Крім того, ви можете вступити до лав наших студентів не тільки в Києві, але й в одній з наших філій, розгалужена мережа яких охоплює: Житомир, Запоріжжя, Вінницю, Ніжин, Білу Церкву, Умань.
Освітні рівні, за якими ми готуємо фахівців з фінансів: бакалавр, спеціаліст, магістр.

Отримайте професію своєї мрії разом з КІБіТ!

Що означає для сучасної молоді вища, якісна освіта? Це перспективи в майбутньому, це кваліфікована, високооплачувана професія, з високими стандартами й можливістю досягти висот в улюбленій сфері.