«Психолог – це про мене»! Конкурс на кращий психологічний кабінет від ЖФ КІБіТ

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії«Психолог – це про мене»! Конкурс на кращий психологічний кабінет від ЖФ КІБіТ

Правильно організований простір є запорукою успішного бізнесу. І наші майбутні практикуючі психологи чудово розуміють, що при реалізації власного проекту треба знати «Де?», а не просто «Як?».

Тому питання: «Яким чином буде облаштований мій кабінет?» є не менш актуальним, ніж питання: «Які методики я буду використовувати при роботі із клієнтами?» чи «Як правильно розрахувати кошторис?». На що ж потрібно звернути увагу при облаштуванні?

Антураж повинен викликати відчуття затишку, комфорту та довіри, проте водночас не бути надмірно оригінальним та нав’язливим. Підлаштуватися під інтереси кожного просто неможливо, адже клієнтура психолога є різноманітною за смаками та вподобаннями. І те, що буде подобатися одному, може викликати відразу у іншого.

Отже, перед студентами Житомирської філії КІБіТ стояла непроста задача – розробити проект психологічного кабінету, який буде виконувати свої безпосередні функції – допомагати вирішенню проблем клієнтів. І вони блискуче справилися із цим непростим завданням!

Вміло поєднавши комфорт та функціональність, команди змоделювали 3Д презентації та запропонували широкій публіці оцінити їхні зусилля. В результаті перемогу отримав проект, який набрав найбільше голосів серед студентів та викладачів і здобув визнання «най функіональнішого» та «найкомфортнішого».

Вітаємо наших переможців із важливим кроком до відкриття власного психологічного кабінету у майбутньому!