Посол Казахстану прочитав лекцію студентам КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ у КиєвіПосол Казахстану прочитав лекцію студентам КІБіТ

imgpsh_fullsize (6)

8 лютого 2017 року відбулася відкрита лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні Самата Ордабаєва для професорсько-викладацького складу та студентів Київського інституту бізнесу і технологій на тему: «Казахстан на етапі модернізації і політичних реформ».

У своїй лекції Глава дипломатичної місії ознайомив учасників заходу з ключовими положеннями звернення Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва з питань перерозподілу повноважень між гілками влади і щорічного Послання “Третя модернізація Казахстану: глобальна конкурентоспроможність”.

imgpsh_fullsize (7)

Посол особливо наголосив, що масштабні реформи в політичній та соціально-економічній сферах спрямовані на забезпечення подальшого прогресу в розвитку Казахстану, адаптацію системи державного устрою і національної економіки до нових геополітичних реалій. Вони повною мірою відповідають стратегічним цілям Казахстану до 2050 року увійти в 30-ку найбільш конкурентоспроможних країн світу і проводяться в країні інституційним реформам.

«Світ не стоїть на місці, йде потужна трансформація, з’явилися нові тренди в геополітиці. Ці умови вимагають більш ефективної, стійкої та сучасної системи управління країною», – зазначив посол Казахстану.

imgpsh_fullsize (5)

Казахстанський дипломат звернув увагу аудиторії на фундаментальні положення нинішнього Послання, акцент в якому зроблений на п’ять основних пріоритетів нової моделі економічного зростання, яка забезпечить глобальну конкурентоспроможність і дозволить зміцнити позиції країни в новій глобальній реальності.

Глибоку зацікавленість слухачів викликали стратегічні плани Казахстану щодо прискореного технологічного оновлення та створення нових перспективних галузей на базі цифрових технологій, розвитку транспортно-логістичної інфраструктури.

За підсумками лекції Посол дав вичерпні відповіді на запитання про зовнішню та внутрішню політику, які цікавили студентів і викладачів, а також про розвиток експортно-індустріального потенціалу Казахстану й про перспективи казахстансько-українських відносин.

У свою чергу, Ректор КІБІТ Олена Вячеславівна Яковлєва відзначила поступальний розвиток Казахстану й особливо підкреслила провідну роль казахстанського Лідера в становленні конкурентоспроможності країни. Вона також виступила з ініціативою відвідин делегацією Інституту експозицій Міжнародної виставки ЕКСПО-2017 Астані.

imgpsh_fullsize (2)