Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВчимося мистецтву керувати: візит студентів Інституту до Музею історії урядів України

Мета та завдання Київського інституту бізнесу та технологій – випустити не пересічних, діючих за шаблоном виконавців, а креативних та нестандартно мислячих управлінців. І знайомство з історією управління не просто великою компанією, а цілою країною, може стати поштовхом не лише для здобуття нових практичних знань з історії управління, а й формуванню відповідного мотиваційного фону у вигляді прагнення досягти високих кар’єрних вершин.

Музей розповідає про діяльність урядів, які функціонували на території України, починаючи із 1917 року. Серед предметів експозиції можна зустріти різноманітні фотографії, документи, нагороди та інші речі, пов’язані з керівниками урядів. Також студенти змогли побачити відтворений інтер’єр кабінету Голови Ради Міністрів УРСР.

Окрім історичного екскурсу, хлопці та дівчата дізналися, якими технічними пристосуваннями користуються члени Кабінету Міністрів України, і в якому форматі проходять засідання урядів.

Відвідування музею залишило у студентів виключно позитивні емоції і надихнуло на нові подвиги та звершення.