Формуємо бізнес-навички: майбутні психологи вивчають фізіогноміку!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїФормуємо бізнес-навички: майбутні психологи вивчають фізіогноміку!

Бажаєте пов’язати своє життя із бізнесом? Тоді вам повинно бути відомо, що проведення переговорів та робота з людьми стане невід’ємною частиною вашої професійної діяльності. А що б переговори увінчалися успіхом, потрібно вміти чути не тільки те, що вам говорять, але і вміти розуміти невисловлені думки та наміри співрозмовника. Тому факультет психології Київського інституту бізнесу та технологій приділяє велику увагу вивченню правил невербальної комунікації.

Одним із навичок, які засвоюють майбутні психологи, є фізіогноміка – вміння скласти уявлення про тип особистості і характер людини, аналізуючи риси її обличчя. Студенти факультету психології Житомирської філії провели практичне заняття із вивчення основних правил фізіогноміки. Після теоретичної частини, хлопці та дівчата отримали можливість попрактикуватися, аналізуючи один одного і уявних персонажів.

Після закінчення тренінгу студенти отримали нові знання в області невербальної психології, а також розширили свій спектр навичок комунікації.