Освітні програми коледжу КІБіТ – нове слово в навчальному процесі

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОсвітні програми коледжу КІБіТ – нове слово в навчальному процесі

Все частіше і частіше чуєш від молодих людей фрази: «Хочу стати менеджером», «Моя мета – робота в банку», «Мрію стати« айтішніком»» і т.д. Однак сучасні бізнес-структури продовжують відчувати гострий брак кваліфікованих фахівців, що пов’язано із відсутністю інноваційних освітніх програм. Ось і виходить, що ринок праці є перенасиченим, а працювати нема кому – всі вміють одне і те ж саме, і не можуть придумати нічого нового.

Невже всі українські студенти приречені вчитися «за шаблоном» і при працевлаштуванні витримувати конкурс 20 осіб на місце? А ось і ні! Так не буде, якщо ви приймете правильне рішення і отримаєте інноваційну освіту в економіко-технологічному коледжі КІБіТ. Бажаєте дізнатися, в чому наша перевага перед іншими? З’ясуймо це разом!

Чим зручна автономія або що таке освітні програми коледжу КІБіТ

Навчальні курси стандартних спеціальностей затверджуються МОН України, і будь-яка найменша зміна в тексті лекцій або списку літератури, вимагає узгодження із навчальною частиною. Тому багато викладачів не встигають включити до своєї робочої навчальної програми актуальну інформацію, і часто знання, з якими студенти виходять із навчальних закладів, відповідають економічній обстановці 10-річної давності. Отже, який вихід? Автономні освітні програми!

Україна є активним учасником євроінтеграційних процесів, в тому числі і в сфері бізнес-освіти. Тому на правах автономії закладів вищої освіти, передбаченої програмою ERASMUS, коледж Київського інституту бізнесу та технологій розробив власні освітні програми, що базуються на практичних бізнес-дисциплінах. Наш навчальний процес включає:

  • Вміле поєднання теорії та практики
  • Навички роботи із профільним програмним забезпеченням (графічні редактори, СMR системи, онлайн-платформи і т.д.)
  • Англійська мова на рівні Upper Intermediate
  • «Прокачування» гнучких навичок «soft skills» (емоційний інтелект, тайм-менеджмент, комунікація, робота в команді і т.д.)

Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій орієнтований на підготовку кадрів для роботи в бізнесі, тому всі навчальні дисципліни в нашому навчальному закладі мають практичну орієнтацію. Наші викладачі – висококласні фахівці, які мають великий досвід роботи в бізнес-структурах та адаптують свої авторські курси під запити сучасної економіки.

Професійні освітні програми коледжу КІБіТ: стаємо затребуваними фахівцями

Для ефективного навчання дуже важливо налагодити «зворотний зв’язок» із студентом, що б він міг формувати в собі як професійні якості, так і актуальні для ринку праці компетенції. Ознайомимося детальніше із змістом освітніх програм, які функціонують в нашому коледжі.

Банківська справа і страхування

Ефективне супровід банківських операцій та угод, впровадження сучасних механізмів інвестування, апробація нових методик у сфері страхування – все це буде знати і вміти випускник економіко-технологічного коледжу всього після трьох років навчання.

Бухгалтерський облік

Окрім базових знань в галузі облікових операцій, наші студенти вивчають міжнародні стандарти фінансової звітності, що надалі дасть їм можливість працювати бухгалтером або помічником головного бухгалтера в міжнародній компанії.

Веб-розробка

Освітні бізнес програми економіко-технологічного коледжу орієнтовані на підготовку веб-дизайнерів високого класу, які будуть виконувати замовлення на створення складних багатофункціональних інтернет ресурсів із великим бюджетом.

Комп’ютерна інженерія

Один із базових дослідницьких напрямів нашого навчального закладу – робототехніка, яка є однією з найактуальніших галузей в сфері розвитку технологій. Бажаєте дізнатися, що таке штучний інтелект, і як із ним працювати? Ласкаво просимо до нашої кузні кваліфікованих IT кадрів!

Операційний менеджмент

За якими якостями впізнають по-справжньому грамотного операціоніста? Правильно, за вмінням працювати із великою кількістю різнопланової інформації! Професійна освітня програма «Операційний менеджмент» навчить вас працювати не тільки із стандартним пакетом офісних програм, але і з сучасними СRM системами, які використовуються на великих міжнародних і вітчизняних підприємствах.

Соціальна робота

Сучасне глобалізаційне суспільство – арена безперервних зіткнень різних інтересів, цінностей та світоглядних систем. І в житті кожного може виникнути ситуація, коли адаптуватися до сучасних реалій допоможе лише грамотний соціальний працівник. Професійна програма нашого коледжу орієнтована на практику і містить в собі велику кількість загальних та вузькоспеціалізованих тренінгів, які сприяють формуванню емоційного інтелекту (здатності співпереживати), а також інших необхідних для роботи навичок.

Фінанси

Просто вчити формули та рахувати цифри нудно? У нас ви навчитеся, як правильно здійснювати детальний аналіз та моніторинг світового фінансового ринку! Після випуску ви зможете ефективно розподіляти грошові ресурси,  прораховувати фінансові ризики при інвестуванні, вести фінансовий баланс малих та середніх підприємств, а також будете вміти багато інших речей!

Кожна із наших освітніх програм розроблена відповідно до навчальних планів Київського інституту бізнесу та технологій. По закінченню економіко-технологічного коледжу наші випускники зможуть продовжити навчання одразу на третьому курсі інституту, пройшовши співбесіду за фахом.

Чи бачили ви хоч один успішний бізнес-проект, реалізований без креативних інновацій? Фаховий коледж КІБіТ пропонує своїм студентам отримати інноваційну освіту, яка стане прекрасною базою для подальшого підвищення професійного рівня та успішного кар’єрного росту! Бажаєте, що б вас помітили на ринку праці? Вступайте до коледжу КІБіТ!