Нові знання та новий досвід! Практика студентів факультету психології КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНові знання та новий досвід! Практика студентів факультету психології КІБіТ

Вже за кілька місяців студенти четвертого курсу Київського інституту бізнесу та технологій стануть випускниками та кваліфікованими фахівцями. Одним із  обов’язкових заключних етапів навчання є виробнича переддипломна практика, під час якої студенти відточують свої вміння та навички, а також отримують можливість застосувати здобуті знання.

Як було передбачено навчальним планом, у березні 2023 року наш четвертий курс пройшов виробничу практику, результати якої були відображені у відповідних звітах та публічно повідомлені на захисті.

Базами практики стали здебільшого структурні підприємства (будівельні, рекреаційні, навчальні, медичні), де практиканти змогли «прокачати» наступні навички із галузі управлінням персоналом:

  • створення сприятливого психологічного клімату у структурних підрозділах підприємства,
  • аналіз та створення пропозицій щодо перерозподілу посадових обов’язків співробітників,
  • допомога у вирішенні міжособистісних конфліктів,
  • визначення норми часу роботи та відпочинку співробітників,
  • робота з особовими справами працівників та іншою документацією підприємства.

Поряд із HR галуззю, наші студенти проходили практику у школах та ліцеях. Майбутній психолог Олександра Кравець познайомилася із роботою психологічного кабінету, провела тестування учнів та профілактичні бесіди із батьками. Професійні навички нашої студентки знайшли своє відображення у застосуванні методу соціометрії при аналізі мікроклімату в початкових класах. Практикантка отримала можливість дослідити емоційно-психологічний рівень близькості учнів у класі, виявити серед них лідерів та міні-колективи, а також  згуртувати однокласників у єдину команду.

Під час проходження практики студенти продемонстрували себе як справжніх професіонали, готові для роботи у бізнес-сфері, що свідчить про високий рівень здобутих ними знань.

Бажаємо нашим майбутнім випускникам вдалого захисту дипломної роботи та подальшого успішного працевлаштування!