Нові освітні рішення для КІБіТ! Участь студентів економічних спеціальностей у конференції «Accsess 2 finance»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНові освітні рішення для КІБіТ! Участь студентів економічних спеціальностей у конференції «Accsess 2 finance»

Київський інститут бізнесу та технологій багато років має репутацію інноваційного закладу, який активно впроваджує актуальні тренди бізнес- освіти до навчального процесу та забезпечує здобуття студентами практичних вмінь та навичок з перших днів навчання. Одним із інструментів практичної освіти КІБіТ є відвідування здобувачами освіти фахових конференцій, тренінгів, виставок та панельних дискусій.

Важливою подією в житті студентів стала участь у зустрічі фахівців-практиків для обговорення практичних питань доступу малого та середнього бізнесу (МСБ) до фінансових ресурсів під час війни.

Конференція проходила в діловому центрі Unit.City. Локація давно заслужила репутацію коворкінгу, де створюються та реалізовуються креативні та успішні бізнес-ідеї. Комфорт та затишок центру успішно доповнюються сучасними телекомунікаційними засобами, що дає можливість повноцінно налаштуватися на ділову атмосферу.

У супроводі профільних викладачів економічного напрямку Марини Валеріївни Рябокінь та Сергія Миколайовича Чімишенка  у науково-практичному заході взяли участь:

  • Майбутні менеджери Брухно Нікіта, Дерев’янко Емілія, Киба Вікторія, Сіньова Мія, Машаров Антон (друга вища освіта);
  • Студент спеціальності «Компютерна інженерія» Стамбірський Артем;
  • Здобувачка другої вищої освіти за освітньою програмою «Психологія бізнесу» Лівенцова Катерина.

Спікери конференції, яка здебільшого мала формат панельної дискусії, представляли як сектор приватного підприємництва, так і банки, банківські асоціації, а також громадські та державні організації (USAID, USF, Фонд розвитку підприємництва, НАБУ та інші).

В більшості конференція включала панельні дискусії, які дозволили сформувати і обговорити коло питань щодо доступу малого та середнього бізнесу до фінансування, а також залучення інвестицій для МСБ в Україні.

Особлива увага була прикута до кейсу фінансування ветеранського бізнесу, який розкрив ветеран АТО та війни росії проти України, власник фінансової компанії Сергій Позняк.

Велику активність спікерів та аудиторії викликала дискусія про можливості пільгового кредитування (Програма уряду «5-7-9%»), згідно якому держава компенсує суб’єктам підприємництва частину кредитного навантаження.  Питання можливості отримання грантів на розвиток бізнесу викликало не меншу зацікавленість аудиторії і активно обговорювалося спікерами та аудиторією.

Результати конференції продемонстрували, що Київський інститут бізнесу та технологій знаходиться в тренді сучасних питань малого та середнього бізнесу. Серед запитів стейкхолдерів до сучасної бізнес-освіти особливо відмічається необхідність навчання бізнесменів фінансовій грамотності, маркетингу та основам інвестування, адже без цих знань важко отримати доступ до фінансових ресурсів.  Здебільшого подібні кваліфікаційні питання вирішуються «точково» самими фінансовими та інвестиційними компаніями, тобто навчання відбувається «на місці» і ситуативно, що не може бути загальною тенденцію.

Отже, перед  КІБіТ, як перед флагманом української бізнес-освіти повинно стояти завдання допомогти розвитку бізнесу шляхом надання здобувачам освіти hard skills, професійних профільних навичок. Розвиток та вдосконалення «гнучких» навичок  soft skills (тайм-менеджмент, лідерство, здатність працювати в команді і тощо) також повинно стати пріоритетним завданням Інституту, адже візитною карткою освітнього закладу є саме успішне працевлаштування випускника.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технології висловлює подяку організаторам заходу за можливість отримати цінний практичний досвід для викладачів та здобувачів освіти!