Навчання в коледжі КІБіТ

Portrait of pretty girl looking at camera in college library with her group mates on background

Кожен учень задається питанням: що робити після закінчення 9 класу? Вчитися далі або вже почати отримувати спеціальність?

З одного боку, після отримання повної середньої освіти ви зможете скласти ЗНО і вступити до ВНЗ. З іншого – вступ після 9 класу в коледж дає можливість почати освоювати нову спеціальність вже зараз.

Тільки подумайте, у вас є можливість отримати професійні навички і знання і підготувати базу для подальшого поглибленого вивчення курсу. Навчання досить гнучке: шкільний рівень поступово переходить в більш складні професійні програми.

Сучасний ринок праці вимагає від фахівців не стільки теоретичних знань, стільки отриманих під час навчання професійно-практичних умінь і навичок. Після закінчення коледжу ви зможете вступити до ВНЗ за спорідненими напрямами підготовки вже на третій курс. Крім того, у вас буде можливість поєднувати роботу з навчанням, оскільки ви вже будете мати диплом молодшого спеціаліста.

Саме тому кращі студенти Коледжу КІБІТ отримують запрошення працювати на профільних посадах в місцях проходження виробничої та переддипломної практики. Це дозволяє нашим випускникам отримати профільний робочий стаж та є першою сходинкою професійного кар’єрного зростання.

Ми пропонуємо особливу програму комплексної підготовки. Це організація системи взаємодії загальноосвітньої школи, нашого коледжу, ВНЗ і підприємства-партнера, що дозволяє не тільки отримати гідну освіту, скоротити витрати і терміни навчання, а й отримати місце роботи по спеціальності.

Колледж КІБІТ має чотири філії по Україні, що дозволяє донести якісну освіту в інші міста. Ви можете вчитися в Києві, Вінниці, Житомирі та Умані.

Для того, щоб вступити після 9 класу в коледж КІБІТ необхідно скласти екзамени з двох предметів, а після 11 потрібно мати два сертифікати з ВНО.

Чому необхідно обрати коледж КІБІТ:

– дешеве навчання;
– кваліфіковані викладачі;
– отримання профільного стажу;
– сучасна європейська освіта;
– скорочена програма навчання
– випускники коледжу зараховуються на третій курс Інституту за спорідненими напрямами підготовки.

 Філії по Украні:

Київ;
Житомир;
Вінниця;
Умань;

Спеціальності:

– Фінанси, банківська справа і страхування
– Менеджмент
– Комп’ютерна інженерія
– Соціальна работа

Випускники отримують:

– атестат про повну загальну середню освіту;
– диплом молодшого спеціаліста державного зразка (неповна вища освіта).