«Це був короткий курс історії…» – студенти КІБіТ відвідали Музей історії України

Kiev Institute of Business and TechnologyНовини«Це був короткий курс історії…» – студенти КІБіТ відвідали Музей історії України

11 та 12 жовтня студенти Київського інституту бізнесу та технологій відвідали Музей історії України.

Димитров Юрій Володимирович, викладач історії України в КІБіТ, показав студентам наше минуле.

060

Студенти-першокурсники відкрили для себе століття та постаті, від кам’яного віку до експонатів з Революції гідності.

119

Антон Булавінов: «Ми побачили, як раніше робили стріли, луки та броню. Більш за все мене здивувала похідна ручка: маленька палиця, сантиметрів 30-40 в довжину (нею можна вбити людину!). Ви знали, що трипільські поселення кожні 50-100 років переїжджали, спалюючи при цьому свої старі житла? У кінці ми дійшли до експонатів нашого часу – одними з них були палатки та саморобні міномети з Майдану, фотографії загиблих… Екскурсовод в кінці додав: «Ми творимо нашу історію. Навіть зараз ми залишаємо свої майбутні експонати».

125

Юрій Юхимчук: «Сьогодні наша група та інші групи КІБіТ з викладачем історії України Юрієм Володимировичем ходили в історичний музей України. На екскурсії ми дізналися дійсно багато нового. Побачили сотні експонатів від давніх часів і до сьогодення. На диво, все виявилось дуже цікавим. Загалом екскурсією задоволений».

246

Володимир Томулєску: «Усе було класно! Це був короткий курс історії України відразу з експонатами – хочеться побільше таких можливостей. Ти на власні очі бачиш ті речі, яким уже сотні й тисячі років, а не лише знаєш, що вони десь є. Дякую КІБіТ за екскурсію!».

Довідка: Національний музей історії України – провідний музей країни. Нараховує понад 800 тисяч експонатів історії та культури від давніх часів до сьогодення. Розташування музею символічне – на Старокиївській горі, місці народження української столиці. Цікаво, що біля будівлі, на оглядовому майданчику, встановлено камінь із викарбуваними на ньому словами Нестора Літописця «звідси руська земля стала бути» на давньослов’янській мові.

Студенти КІБіТ систематично відвідують виставки та музеї, ходять на екскурсії з метою побачити і дізнатись практичне втілення вивчених дисциплін.

«Это был краткий курс истории …» – студенты КИБиТ посетили Музей истории Украины

Kiev Institute of Business and TechnologyНовини«Це був короткий курс історії…» – студенти КІБіТ відвідали Музей історії України

11 и 12 октября студенты Киевского института бизнеса и технологий посетили Музей истории Украины.

Димитров Юрий Владимирович, преподаватель истории Украины в КИБиТ, показывал студентам наше прошлое.

060

Студенты-первокурсники открыли для себя века и фигуры, от каменного века к экспонатам с Революции достоинства.

119

Антон Булавинов: «Мы увидели, как раньше делали стрелы, луки и бронь. Больше всего меня удивила походная ручка: маленькая палка, сантиметров 30-40 в длину (ею можно убить человека!). Вы знали, что трипольские поселения каждые 50-100 лет переезжали, сжигая при этом свои старые жилища? В конце мы пришли к экспонатам нашего времени – одними из них были палатки и самодельные минометы с Майдана, фотографии погибших … Экскурсовод в конце добавил: «Мы создаем нашу историю. Даже сейчас мы оставляем свои будущие экспонаты».

125

Юрий Юхимчук: «Сегодня наша группа и другие группы КИБиТ с преподавателем истории Украины Юрием Владимировичем ходили в исторический музей Украины. На экскурсии мы узнали действительно много нового. Увидели сотни экспонатов от древних времен и до современности. На удивление, все оказалось очень интересным. В общем экскурсией доволен».

246

Владимир Томулеску: «Все было классно! Это был краткий курс истории Украины сразу с экспонатами – хочется побольше таких возможностей. Ты воочию видишь те вещи, которым уже сотни и тысячи лет, а не только знаешь, что они где-то есть. Спасибо КИБиТ за экскурсию!».

Справка: Национальный музей истории Украины – ведущий музей страны. Насчитывает более 800 000 экспонатов истории и культуры от древности до современности. Расположение музея символическое – на Старокиевской горе, месте рождения украинской столицы. Интересно, что у здания, на смотровой площадке, установлен камень с высеченными на нем словами Нестора Летописца «отсюда есть пошла русская земля» на древнеславянском языке.

Студенты КИБиТ систематически посещают выставки и музеи, ходят на экскурсии с целью увидеть и узнать практическое воплощение изученных дисциплин.