«Це був короткий курс історії…» – студенти КІБіТ відвідали Музей історії України

Київський інститут бізнесу та технологійНовини«Це був короткий курс історії…» – студенти КІБіТ відвідали Музей історії України

11 та 12 жовтня студенти Київського інституту бізнесу та технологій відвідали Музей історії України.

Димитров Юрій Володимирович, викладач історії України в КІБіТ, показав студентам наше минуле.

060

Студенти-першокурсники відкрили для себе століття та постаті, від кам’яного віку до експонатів з Революції гідності.

119

Антон Булавінов: «Ми побачили, як раніше робили стріли, луки та броню. Більш за все мене здивувала похідна ручка: маленька палиця, сантиметрів 30-40 в довжину (нею можна вбити людину!). Ви знали, що трипільські поселення кожні 50-100 років переїжджали, спалюючи при цьому свої старі житла? У кінці ми дійшли до експонатів нашого часу – одними з них були палатки та саморобні міномети з Майдану, фотографії загиблих… Екскурсовод в кінці додав: «Ми творимо нашу історію. Навіть зараз ми залишаємо свої майбутні експонати».

125

Юрій Юхимчук: «Сьогодні наша група та інші групи КІБіТ з викладачем історії України Юрієм Володимировичем ходили в історичний музей України. На екскурсії ми дізналися дійсно багато нового. Побачили сотні експонатів від давніх часів і до сьогодення. На диво, все виявилось дуже цікавим. Загалом екскурсією задоволений».

246

Володимир Томулєску: «Усе було класно! Це був короткий курс історії України відразу з експонатами – хочеться побільше таких можливостей. Ти на власні очі бачиш ті речі, яким уже сотні й тисячі років, а не лише знаєш, що вони десь є. Дякую КІБіТ за екскурсію!».

Довідка: Національний музей історії України – провідний музей країни. Нараховує понад 800 тисяч експонатів історії та культури від давніх часів до сьогодення. Розташування музею символічне – на Старокиївській горі, місці народження української столиці. Цікаво, що біля будівлі, на оглядовому майданчику, встановлено камінь із викарбуваними на ньому словами Нестора Літописця «звідси руська земля стала бути» на давньослов’янській мові.

Студенти КІБіТ систематично відвідують виставки та музеї, ходять на екскурсії з метою побачити і дізнатись практичне втілення вивчених дисциплін.