Мистецький День Народження: Вітаємо ректора Олену В’ячеславівну!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїМистецький День Народження: Вітаємо ректора Олену В’ячеславівну!

Щороку в житті кожної людини наступає день, який належить лише їй – День народження! Життя – то є безцінний дар, і люди, які його цінують, гідні найвищих благ та найкращої долі!

Саме до таких людей належить наш ректор Олена В’ячеславівна Яковлева – мудрий керівник та чарівна жінка, яка є здатною дарувати свято не лише собі, але й оточуючим. І 16 березня 2021 року колектив Київського інституту бізнесу та технологій отримав змогу привітати пані ректорку в Національній опері України під час перегляду фейеричного балету «Віденський вальс», поставленого на музику Йогана Штрауса-батька та Йогана Штрауса – сина.

Den-narodzhennya-rectora-kibitВикладачі та представники адміністрації КІБіТ змогли отримати не лише естетичну насолоду від шедевральної вистави (яку у зв’язку із відсутністю зарубіжних гастролей виконував перший склад), але і висловити поздоровлення та побажання Олені Вячеславівні під час фуршету, який відбувся в антракті.

Обмін враженнями, чарівний легкий настрій, естетичне задоволення від чарівної музики та вишуканих професійних танців – все це створили цю невимушену і водночас інтелектуальну атмосферу , якою уславлена дружня родина КІБіТ. Також всі гості пані ректорки отримали пам’ятний сувенір – програму виступу із автографом іменинниці, яка нагадуватиме про цей теплий казковий весняний вечір ще довгий час.

Шановна Олена Вячеславівна! Колектив Київського інституту бізнесу та технологій вітає вас із Днем народження! Від щирого серця бажаємо щастя, здоров’я, успіхів та залишатися завжди такою красивою та чарівною! Дякуємо вам за приємний мистецький вечір, невимушене спілкування, а також це відчуття єдності, яке ви даєте кожному в КІБіТ!

З повагою, колектив Київського інституту бізнесу та технологій!