Міжнародна діяльність Київського інституту бізнесу та технологій. (Продовження)

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниМіжнародна діяльність Київського інституту бізнесу та технологій. (Продовження)

Основні напрями та результати міжнародної діяльності КІБіТ.

Зак Кляйн и Ольга ЯрославовнаКультурне співробітництво. Керівництво Київського інституту бізнесу та технологій впевнене , що ефективна комунікація – запорука взаєморозуміння в суспільстві, а отже – успіху в бізнесі.

Студент КІБіТ формує бачення та розуміння сучасності, отримуючи інформацію, як кажуть, з перших вуст, завдяки комунікації з культурними лідерами та позиційними лідерами  різних країн. У 2016 та 2017  навчальних роках почесними гостями КІБіТ стали дипломатичні представники іноземних держав, глави діаспор, земляцтв, а також керівники зарубіжних підприємств.

Досить згадати найбільш знакові події, щоб стало зрозуміло, яким насиченим був цей час для студентів .

19 травня 2016 року Київський Інститут Бізнесу і Технологій відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Палестини в Україні  Мохаммед Аль-Асаад з лекцією на тему: «Досвід палестинського народу в розвитку економіки та збереження свого національного ідентитету в умовах окупації». На лекції був присутній і виступав з доповіддю  Атіа Валід, Голова Правління Єгипетського Земляцтва «Київ – Україна». Активну участь в дискусії взяв ще один гість КІБіТ – Хамдані Науфаль Кодіровіч, Глава Арабського центру в Україні.

20 жовтня 2016 року Радник з інвестицій, технологій і питань торгівлі Посольства Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова Майра Кузембаївна Кадирбекова представила студентам лекцію «Інноваційний проект” ЕКСПО-2017 “: крок  до прогресу».

2 листопада 2016 року в Київському інституті бізнесу і технологій відбулася лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Пакистану в Україні  Атара Аббаса на тему: «Роль ЗМІ у вирішенні конфліктів». На лекції також був присутній та взяв активну участь в подальшій бесіді  Мохаммад Фараджаллах, головний редактор інформаційного порталу «Україна по-арабськи».

8 лютого 2017 року Надзвичайний та повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабай прочитав лекцію “Казахстан на етапі модернізації і політичних реформ”.

30 березня 2017 року Зак Клайн – консультант з розробки додатків Академії Фейсбук – поділився зі студентами досвідом підприємництва в Силіконовій Долині.

Щорічно в травні в КІБіТ проходить Міжнародна науково-практична конференція, на якій студенти можуть отримати крім знань ще й колосальний соціокультурний досвід, оскільки серед керівництва секцій – завжди запрошені незалежні експерти. В роботі XXІ Міжнародної наукової конференції КІБІТ «Студент – Дослідник – Фахівець» 2017 взяли безпосередню участь помічник аташе з культурних питань Посольства держави Лівія в Україні Насар Салех Аль-Кіляні і глава Міжнародного альянсу «Азерйбаджан-Україна» Ельмар Мамедов. Запрошені високопоставлені гості взяли активну участь в дискусіях, що послідували за доповідями на секціях менеджменту й ринкової економіки.

attashe livii i alians azerbaidjanaМайже всі секції проходили в двомовному форматі, оскільки крім англомовних доповідей студентів КІБіТ з Пакистану на конференції також прозвучали виступи делегації викладачів і студентів Регентського університету (Вірджинія Біч, США).

Не менш насиченою була і минула ювілейна конференція, почесними керівниками якої виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Атар Аббас, радник-посланник Посольства Республіки Казахстан в Україні Аргін Сергазийович Оспанов. Президент Міжнародної громадської організації “India Club” в Україні С. Тамарай Пандіан в рамках наукового заходу прочитав лекцію на тему: «Міжнародний бізнес в Україні: економічні і культурні аспекти».

Культурно-освітня інтеграція іноземних студентів.

Студенти-іноземці – активні учасники всіх заходів, які проводяться в КІБІТ.

Наукові конференції, відкриті лекції, майстер-класи, тренінги, поїздки на підприємства, екскурсії по Україні, флешмоби та громадські акції безсумнівно мають на увазі участь іноземних студентів нашого ВНЗ.

20170323_155232Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій в цьому навчальному році організовувала значне число заходів, які сприяли як академічному, так і неформального спілкування українських та зарубіжних студентів. Екскурсії в музеї ( «Художній музей імені Богдана та Варвари Ханенків, Національний музей історії України та ін.), Поїздки на підприємства (завод Coca-Cola, візит в компанію« Innovecs »і т. Д.), Відвідування концертів, виставок, театрів (спектаклі «Наталка-Полтавка» і «Запорожець за Дунаєм» в Національній Опері України, виставка масок Bob Basset) – лише деякі з них. Заходи вибираються випадково, вони покликані познайомити студентів з українською культурою, допомогти їм інтегруватися.

Безумовно, така інтеграція – процес двосторонній. Вітчизняні студенти завдяки такому спілкуванню вчаться толерантності, поваги до культури іноземних студентів, дізнаються звичаї інших країн.

Інститут зазначає різні свята як національного (наприклад, Новруз) так і загальнокультурного характеру (наприклад, Міжнародний день рідної мови). У планах на майбутній рік – фестиваль національних кухонь і етнічних костюмів.

Інформація про Інститут, яка цікавить іноземних студентів або їх представників, доступна на сайті КІБіТ в тому числі англійською та російською мовами.

З метою полегшення спілкування і поширення інформації про інститут створена рекламна продукція на двох мовах – англійській та російській (буклет КІБіТ, флаєри, банери і т. д.). Всі згадані матеріали доступні в департаменті по роботі з іноземними студентами КІБіТ.

Виховна робота. Контроль відвідування та навчання студентів із зарубіжжя проводиться не тільки інститутом, а й відповідними інстанціями. З метою спільного контролю, налагоджені контакти з державними органами, що координують роботу з іноземними студентами (центр міжнародної освіти МОН України, Міграційна служба, Реєстраційна служба, Міністерство закордонних справ).

Рішення поточних побутових питань. Поселення і допомогу в організації побуту іноземців – питання першорядної важливості. Студентів-іноземців селять в комфортабельних готелях з усіма зручностями і відмінною транспортною розв’язкою.

Розширення кола освітніх послуг. З метою обміну досвідом для студентів передбачена наукові стажування за основними спеціальностями, магістерські практики, англомовне навчання. ВНЗ-партнери інституту (Лодзинська Політехніка, Талліннський технічний університет) організовують міжнародні поїздки студентів для набуття практичних навичок роботи на зарубіжних підприємствах

Участь інституту в міжнародних заходах. Адміністрація та викладацький склад КІБіТ регулярно беруть участь в роботі міжнародних економічних форумах, виставках, конференціях і культурно-освітніх заходах. Наприклад, 24-25 квітня 2017 року представники КІБіТ. взяли участь в конференції «Актуальні питання навчання іноземців в Україні в 2017/2018 навчальному році».

Міжнародна діяльність КІБіТ: перспективи та стратегія розвитку.

inozemci3На відміну від багатьох українських ВНЗ, Київський інститут бізнесу та технологій відводить міжнародного співробітництва не тільки формальну роль, а є активним суб’єктом взаємодії. Залучення іноземних студентів, постійні пошуки нових партнерів, налагодження зв’язків – навчальним закладом ведеться велика робота в даному напрямку.

Міжнародна діяльність відкриває перед ВУЗом наступні перспективи:

  • ми розвиваємо міжнародні зв’язки, що відбивається на організації навчального процесу і підвищує інноваційний рівень КІБІТ;
  • завдяки активній міжнародній діяльності ми забезпечуємо студентам можливість покращувати рівень своїх професійних знань і підвищувати якість володіння іноземною мовою;
  • ми гарантуємо високу якість підготовки іноземних громадян;
  • ми підсилюємо позиції інституту на міжнародному ринку освітніх послуг шляхом залучення уваги зарубіжних партнерів;
  • ми даємо можливість студентам знайомитися з культурою та історією інших країн, розширювати свій кругозір.

Розвиток міжнародної діяльності вимагає не тільки нових підходів і навичок. Колектив КІБІТ сприймає міжнародне співробітництво як невід’ємну складову роботи кожного структурного підрозділу. Крім навчання, ми сприяємо соціалізації студентів і їх адаптації в українському середовищі. Бажаєте отримати освіту в Україні? КІБІТ для вас завжди відкритий!