Міжнародна діяльність Київського інституту бізнесу і технологій

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниМіжнародна діяльність Київського інституту бізнесу і технологій

inozemci1В епоху глобалізації людина має можливість жити і працювати в будь-якому куточку нашої планети. Інше питання, наскільки сучасні українські ВНЗ в змозі виконати запит студента на отримання якісної освіти та випустити кваліфікованого фахівця міжнародного рівня. Київський інститут бізнесу та технологій проводить активну політику співпраці з державними і приватними іноземними організаціями з метою обміну досвідом.

Передумови для активізації міжнародної діяльності.

Кожен навчальний заклад намагається вийти на міжнародну арену і підняти якомога вище свій статус серед представників інших країн. Ця стратегія обумовлена наступними факторами.

Інтеграція вітчизняної освіти в середовище світової освіти. Більшість випускників наших навчальних закладів здатні конкурувати із західними за рівнем знань, але зовсім не вміють правильно себе подати. Володіння мовою, а також співпраця з іншими ВНЗ та організаціями, допоможуть їм виправити цю помилку і досягти європейського рівня кваліфікації.

Потреба в міжнародних фахівцях. У сучасному світі все більш затребувані професіонали, які володіють не тільки базовими теоретичними знаннями, а й міжнародним професійним практичним досвідом. Мовний бар’єр та національна специфіка не повинні бути проблемою для справжнього фахівця високого рівня.

Реформа вищої освіти України. Вимоги, що пред’являються до сучасного ВНЗ, стали набагато вище, знати англійську мову необхідно як для здачі іспитів студентами, так і при складанні документації та прочитанні лекцій викладачами.

Європейська стандартизація спеціальностей. Багато українських підприємств не відповідають європейським стандартам. Для створення ефективної системи забезпечення їх якості та професійного зросту необхідна підготовка хороших фахівців.

Європейський рівень освітніх програм. Міжнародна стратегія Київського інституту бізнесу та технологій передбачає орієнтацію на стандарти «Erasmus» в процесі розробки освітніх програм. Напрями підготовки: «Підприємництво», «Корпоративні фінанси» та «Психологія бізнесу» складено відповідно до рекомендацій проекту «Tuning».

inozemci5Іноземні студенти в КІБіТ.

Надання освітніх послуг студентам-іноземцям відбувається згідно з правилами, передбаченими Порядком організації набору навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства, затвердженого Міністерством освіти і науки України, у співпраці з Українським Державним Центром Міжнародної Освіти України МОН України.

Київський інститут бізнесу та технологій давно придбав негласний статус інтернаціонального вузу, куди їдуть поступати вступники з різних країн.

У КІБіТ зараз навчаються громадяни більш, ніж 10 країн, серед яких Азербайджан, Грузія, Казахстан, Корея, Нігерія, Пакистан, Туркменістан, Узбекистан, Ефіопія та ін.

Робота зі студентами-іноземцями має свою специфіку і вимагає особливої уваги в окремих моментах.

Документування. При оформленні студента з зарубіжжя, потрібноinozemci2 врахувати багато особливостей в «паперових справах». Статус студента, його права та обов’язки – все це повинно бути прописано у відповідних договорах. Сформовано нормативні документи, що забезпечують роботу з іноземними студентами (правила прийому, договори, контракти, цінова політика і т. д).

Навчальний процес. Київський інститут бізнесу та технологій практикує різні рівні навчання – від підготовчих курсів та бакалаврату до магістратури та програм MBA. Серед найбільш популярних навчальних програм варто згадати «Підприємництво», «Менеджмент» та ін. Програми доступні як на українській, російській, так і на англійській мовах. Досягнуто домовленості про академічний обмін студентами влітку 2017 року з вузами Казахстану та участь студентів КІБіТ в «Експо-2017».

Крім того КІБіТ надає різні можливості студентам, які бажають удосконалити свої знання з іноземної мови.

Розвиток співпраці з закордонними організаціями. КІБіТ співпрацює з іноземними навчальними закладами, міжнародними організаціями та дипломатичними місіями. З метою надання іноземним студентам актуальної інформації про можливості отримання вищої освіти в Україні, КІБіТ встановив партнерські відносини з 66 фірмами, що надають освітні послуги в таких країнах, як Індія, Китай, Нігерія, Ефіопія, Пакистан, Індонезія, Арабські Емірати, Бангладеш, Іран, Єгипет , Грузія, Азербайджан.

(Далі буде…)