Майстер-клас для «першачків» до Дня програміста

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїМайстер-клас для «першачків» до Дня програміста

Професія фахівця з інформаційних технологій є найпрестижнішою та найперспективнішою на ринку праці. Проте на шляху від «першачка» спеціальності «Комп’ютерна інженерія» до успішного «айтішніка»  потрібно подолати непростий шлях навчання, на якому дуже легко розгубитися. З чого ж розпочати цей щлях юним колежанам?

Перший крок до здобуття майбутньої спеціальності студентам першого курсу Фахового коледжу КІБіТ допомогла зробити завідувач секцією Комп’ютерна інженерія» Валерія Михайлівна Качарова. До дня програміста викладачка провела 14 вересня  майстер-клас на тему “Перші кроки в ІТ”. Метою заходу було ознайомлення студентів із  основами роботи в ІТ, обмін досвідом та надання практичних рекомендацій щодо перших кроків у галузі.

Актуальним питанням майстер-класу стали:

  • Як молодь може увійти до сфери ІТ?
  • Які напрямки в сфері інформаційних технологій є популярними?
  • Яка навички та вміння потрібні майбутнім «айтішнікам?

Валерія Михайлівна поділилася власним досвідом роботи в ІТ сфері як керівника проектів та психолога. Майстер-клас був наповненим як інформацією, так і питаннями студентів – наприклад, Іванна Терещенко, студентка 1 курсу коледжу  напряму “Комп’ютерна інженерія” цікавилася про популярні технології веб-дизайну та етапи роботи дизайнера.

Також чимало уваги Валерія Михайлівна приділила актуальному напрямку підготовки фахівців – знанню іноземної мови. Цікавинкою заходу став “Словничок майбутнього ІТ спеціаліста”, де просто й зрозуміло розкрито основні поняття для початківців.

Майстер-клас пройшов у легкій, наповненій інформацією та влучним гумором атмосфері, з активною участю студентів, плідною дискусією. Завершився захід інтерактивом у форматі “Питання-відповідь”, фаховими практичними рекомендаціями лекторки для студентів.

Адміністрація та викладацький склад Київського інституту бізнесу та технологій вітають наших IT-викладачів та здобувачів компютерної освіти із Днем програміста та бажають успішної професійної реалізації у майбутньому!