«Магія продажу»: вроджене чи набуте? Майстер-клас від Тетяни Плохотнюк

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії«Магія продажу»: вроджене чи набуте? Майстер-клас від Тетяни Плохотнюк

Чи народжуються справжніми продажниками чи таки стають? Одвічне питання, яке не має остаточного вирішення. А може істина десь посередині – гарним продажником можна стати лише якщо це буде твоїм стилем життя, і улюблена професія буде водночас і хобі,  і дозвіллям.

А хто зможе навчити здійснювати успішні продажі, як не успішні продажними? Під час онлайн майстер класу «Магія продаж»  для студентів ЖФ КІБіТ директор рекламної агенції «Proпозиції»Тетяна Плохотнюк поділилася секретами успіху.

Питання, підняті під час навчання було пов’язані із актуальними трендами в рекламі та технологіями розвитку креативного мислення, без чого неможливий жодний успішний проект. Також важливою темою для обговорення стали навички soft skills і їхній вплив на успішний розвиток кар’єри. Продуктивна реалізація проекту на всі 100% залежить від твоєї здатності його продати, а для цього необхідно розвивати в собі відповідні навички, ні на мить не зупиняючись на досягнутому. Отже, в успішних продажах немає ніякої має, а лище наполегливість та завзята праця над собою.  Беремо на озброєння!