Чистота письма – чистота думок! Студенти КІБіТ долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЧистота письма – чистота думок! Студенти КІБіТ долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

Письмова грамотність завжди була свідченням високого рівня інтелігентності, дисциплінованості та нестандартного мислення. Нажаль із розвитком комп’ютерних технологій грамотне письмо для багатьох перестало бути в пріоритеті. Проте правильна «чиста» мова  продовжує залишатися консолідуючим фактором, який свідчить про високий рівень інтелекту,культури, здатності до самонавчання.

В межах навчального процесу Київського інститут бізнесу та технологій велика увага приділяється мові та літературі, адже ці предмети є базовими для подальшого розвитку професійних та особистісних компетенцій. Отже в День української писемності та мови наші студенти прийняли рішення не залишатися осторонь, а написати ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності.

Цьогорічним гаслом всеукраїнського диктанту став вислів: «Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета», що повністю виправдало себе.  Написати диктант із слів заслуженого філолога та радіоведучого Олександра Авраменка «в унісон» із представниками всіх регіонів та поколінь України – чи не є це актом єднання?

Ювілейний радіодиктант національної єдності обєднав і студентів наших кампусів – Київського офісу, Житомирської та Вінницької філії. Хлопці та дівчата продемонстрували пристойні результати, і  дали викладачам української мови та літератури додатковий привід для гордості.

Пишаємося нашими грамотними студентами!