Обмін культурними цінностями або відвідування музею Ханенків студентами КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїОбмін культурними цінностями або відвідування музею Ханенків студентами КІБіТ

hanenkoКиївський інститут бізнесу та технологій – інтернаціональний вищий навчальний заклад, який сповідує принципи толерантності та притримується стратегії взаємообміну культурними цінностями із представниками інших держав. Вже кілька років в структурі Інституту функціонує підготовче відділення, де навчаються іноземці  із різних країн. З метою полегшити інтеграцію студентів в українській та європейський культурний простір, викладачі КІБіТ познаймлять іноземців із здобутками вітчизняної та світової культури

З метою розширення уявлення студентів про культурні цінності Заходу та Сходу, була організована щорічна екскурсія до Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків – один із найбільших цікавих екскурсійних об’єктів міста Києва.

В екскурсії прийняли участь 12 студенти першокурсники спеціальності «Менеджмент» та студенти підготовчого відділення із Пакистану, Бангладешу, Нігерії, Гани.

Саме зараз в музеї проходить виставка перського середньовічного мистецтва «харизма Ірану», що стало додатковим приводом відвідати музей. Експонати являли собою пам’ятки Середньовічної Персії XII – XIX ст. та презентували як релігійну, так і світську культуру.

Студенти змогли не тільки ознайомитися із досягненнями західноєвропейської культури, але і відчути енергетику відомої «харизми», якою були наділені всі іранські царі та мудреці. Особливо зацікавила студентів священна культура ісламу, зокрема мініатюра художника XVI століття Ширазької школи, що зображає Вознесіння пророка Мухаммеда. Також іноземні студенти виявили великий інтерес до ужиткової культури сходу.

Відвідування музею залишило чудові позитивні враження та значно збагатило світогляд студентів.