«Козацьке барбекю» або як студенти КІБіТ відсвяткували День захисника України…

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії«Козацьке барбекю» або як студенти КІБіТ відсвяткували День захисника України…

Свято мужності, лицарства та честі не могло оминути колектив Київського інституту бізнесу та технологій, який завжди славився ініціативними та благородними студентами. Саме тому бажання спільно відзначити національне українське свято не змогло втримати хлопців та дівчат вдома навіть у вихідний день.

Одна справа мати задум, а зовсім інша – цей задум реалізувати. Студентський актив та заступник декана із виховної роботи Марина Олександрівна Тонюк не лише вирішили, щоб було б класно сходити на барбекю відсвяткувати День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, але і зробили все можливе щоб хлопці та дівчата не втратили чудову нагоду пізнати одне одного ближче, поспілкуватися та повеселитися.

В день свята 14 жовтня всі бажаючі студенти зібралися у дворику Київського інституту бізнесу та технологій та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни.

Продовженням офіційної частини став веселий та креативний пікнік на природі із смаженням на мангалі. Всі спілкувалися на різні теми, слухали музику, танцювали та насолоджувалися теплими променями сонця. Загалом, студенти луже атмосферно провели час на природі і були задоволені, що погода їх не підвела.

Вітаємо наших мужніх захисників та бажаємо їм міцного здоров’я та стійких переконань!

«Казацкое» барбекю или как студенты КИБиТ отпраздновали День защитника Украины

Kiev Institute of Business and TechnologyПодії«Козацьке барбекю» або як студенти КІБіТ відсвяткували День захисника України…

Праздник мужества, рыцарства и чести никак не мог обойти коллектив Киевского института бизнеса и технологий, который всегда славился инициативными и благородными студентами. Поэтому желание совместно отметить национальный украинский праздник не смогло удержать ребят дома даже в выходной день.

Одно дело иметь план, а совсем другое –  этот план реализовать. Студенческий актив и заместитель декана по воспитательной работе Марина Александровна Тонюк не только решили, чтобы было б классно сходить на барбекю отпраздновать День защитника Украины, праздник Покровы Пресвятой Богородицы и День Украинского казачества, но и сделали все возможное, чтобы ребята не потеряли прекрасную возможность узнать друг друга поближе, пообщаться и повеселиться.

В день праздник 14 октября все желающие студенты собрались в дворике Киевского института бизнеса и технологий и минутой молчания почтили память погибших защитников Отечества.

Продолжением официальной части стал веселый и креативный пикник на природе с жаркой на мангале. Все общались на разные темы, слушали музыку, танцевали и наслаждались теплыми лучами солнца. В общем, студенты луже атмосферно провели время на природе и были довольны, что погода их не подвела.

Поздравляем наших мужественных защитников и желаем им крепкого здоровья и стойких убеждений!