«Козацьке барбекю» або як студенти КІБіТ відсвяткували День захисника України…

Київський інститут бізнесу та технологійПодії«Козацьке барбекю» або як студенти КІБіТ відсвяткували День захисника України…

Свято мужності, лицарства та честі не могло оминути колектив Київського інституту бізнесу та технологій, який завжди славився ініціативними та благородними студентами. Саме тому бажання спільно відзначити національне українське свято не змогло втримати хлопців та дівчат вдома навіть у вихідний день.

Одна справа мати задум, а зовсім інша – цей задум реалізувати. Студентський актив та заступник декана із виховної роботи Марина Олександрівна Тонюк не лише вирішили, щоб було б класно сходити на барбекю відсвяткувати День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, але і зробили все можливе щоб хлопці та дівчата не втратили чудову нагоду пізнати одне одного ближче, поспілкуватися та повеселитися.

В день свята 14 жовтня всі бажаючі студенти зібралися у дворику Київського інституту бізнесу та технологій та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни.

Продовженням офіційної частини став веселий та креативний пікнік на природі із смаженням на мангалі. Всі спілкувалися на різні теми, слухали музику, танцювали та насолоджувалися теплими променями сонця. Загалом, студенти луже атмосферно провели час на природі і були задоволені, що погода їх не підвела.

Вітаємо наших мужніх захисників та бажаємо їм міцного здоров’я та стійких переконань!