Команда КІБіТ оголосила про участь у конкурсі LoNG Look of New Generation!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїКоманда КІБіТ оголосила про участь у конкурсі LoNG Look of New Generation!

Однією із найважливіших умов успішної кар’єри є продуктивна взаємодія із бізнес сферою. З метою поглиблення співпраці між навчальними закладами та підприємницьким сектором Мережею Глобального договору ООН в Україні спільно з Українською Асоціацією із розвитку менеджменту та бізнес освіти, а також Київською бізнес школою та Академією праці, соціальних відносин і туризму щорічно організовується конкурс LoNG Look of  New Generation, який покликаний розкрити потенціал майбутніх інноваційних підприємців.

Метою конкурсу є розробка перспективних бізнес проектів, які сприяють ефективним рішенням бізнес проблем. Змагання проходить у декілька етапів і за результатами проведення завершального конкурсу презентацій восьми команд-фіналістів, журі визначає переможців та вручає їм відповідні дипломи. Всі інші команди отримують сертифікати учасників та відзнаки.

У 2019 на конкурс зареєструвалося 78 команд із 53 установ вищої освіти із 23 міст України. І вперше до цієї дружної компанії амбітних студентів приєдналася команда Київського інституту бізнесу та технологій «I love KIBiT!» Хлопці та дівчата обрали для своєї розробки тему: «Продуктивна зайнятість і гідна праця для молоді: час змін» в рамках мети стабільного розвитку №8 «Гідна праця та економічне зростання». Найбільш рішучими та сміливими виявилися наступні студенти Інституту:

  • Деркач Максим (КІБіТ Київ)
  • Чигир Єлизавета (КІБіТ Київ)
  • Федоров Максим (КІБіТ Київ)
  • Садова Анна (КІБіТ Київ)
  • Бірчін Євген (КІБіТ Київ)
  • Бондаренко Вікторія (Житомирська філія КІБіТ)
  • Толкач Олена (Житомирська філія КІБіТ)

Бажаємо нашим хлопцям та дівчатам продуктивної роботи і віримо у їхню впевнену перемогу!