Новий Рік мчить до нас! Як готуються в КІБіТ до новорічних свят …

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНовий Рік мчить до нас! Як готуються в КІБіТ до новорічних свят …

Радісне передчуття щасливих новорічних днів не залишає наших студентів. У центральному офісі КІБіТ в Києві, а також в Житомирській, Вінницькій та Уманській філіях вирує підготовка до свята. Яким же чином проходять передноворічні дні в наших кампусах?

Вінницька філія показала себе справжньою кузнею майстрів рукоділля.Різнобарвні ялинки, блискучі горішки, барвисті кульки та пишний дощик – далеко не повний перелік прикрас, зроблений умілими студентами.

«Родзинкою» новорічного декору стали симпатичні зображення веселих жовтих «свинок», які символізують майбутній рік жовтої свині.

Як завжди креативний та оригінальний Житомир перетворив свято на справжню новорічну казку, яку вони поставили не тільки в стінах навчального закладу, а й для вихованців Житомирської школи-інтернату.

«Казкову» тематику підхопили і студенти Уманської філії, поставивши інсценізацію казки «Попелюшка на сучасний лад» в актовому залі, який напередодні по-новорічному прикрасили сніжинками «власного виробництва».

Ну а керівництво КІБіТ в Києві вирішило не тільки веселитися, але й поєднати приємне з корисним. Під час яскравого і барвистого новорічного концерту відмінників та найактивніших студентів нагородили похвальними грамотами, зазначивши їх досягнення за перший семестр. Приємним продовженням свята стала музична костюмована вечірка, де студенти продемонстрували свої таланти співаків та танцюристів.

Адміністрація та викладацький склад КІБіТ вітають наших студентів і потенційних абітурієнтів із новорічними та різдвяними святами! Бажаємо гарного настрою та творчих успіхів! Нехай в прийдешньому році у вас буде багато цікавих та багаторівневих завдань, при вирішенні яких ви зможете сформувати креативне інноваційне мислення і розвинути необхідні для роботи в бізнесі навички!