Шукаємо перспективні кадри! Святкова профорієнтаційна робота КІБіТ у День Ліцею…

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїШукаємо перспективні кадри! Святкова профорієнтаційна робота КІБіТ у День Ліцею…

В усі часи в ліцеї навчалася найрозумніша, найталановитіша та найперспективніша молодь, майбутнє країни та надія суспільства. Саме ліцеї та гімназії стали тими навчальними закладами, які першими переймають передовий інноваційний досвід в сфері освіти та активно впроваджують актуальні реформи та нововведення. Профорієнтаційний візит приймальної комісії КІБіТ до «Фінансового ліцею» міста Києва носив не лише інформативний характер, але і став справжнім святом як для гостей, так і для колективу ліцею.

Учням 9-го, 10-го та 11-го класу була надана інформація про предмети та методики навчання Київського інституту бізнесу та технологій, та запропоновано здобути сучасну прикладну вищу освіту в інноваційному навчальному закладі. Завершальною частиною зустрічі став святковий концерт в актовій залі закладу, де представники КІБіТ змогли в повній мірі оцінити таланти абітурієнтів.

Головний принцип директора «Фінансового ліцею» Юрія Володимировича Шукевича – «Якщо ми будемо навчати сьогодні так, як навчали вчора, то ми ризикуємо відібрати у наших дітей завтра». Амбіційні, творчі, інтелектуально розвинені учні зможуть у повній мірі реалізувати себе у бізнес структурах, якщо отримають відповідну сучасну освіту зразка ХХІ століття. Сподіваємося побачити випускників Ліцею у лавах наших студентів у вересні!

Висловлюємо подяку керівництву ліцею за теплий прийом та подарунки, а також Подільській філії Київського центру занятості за організацію профорієнтаційного заходу!