Готуємося до вступу: пробне ЗНО онлайн

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниГотуємося до вступу: пробне ЗНО онлайн

Osvita_zno_200x200Вступ до ВНЗ – важлива подія в житті кожної людини і від кількості балів, набраних за результатами зовнішнього незалежного оцінювання залежить місце її подальшого навчання. Тому багато студентів для підстраховки вважають за краще пройти пробне ЗНО онлайн із метою об’єктивно оцінити свої знання та підтягнути «проблемні місця». У нашій статті ми розповімо детальніше, як можна випробувати свої сили під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання по інтернету.

Що таке пробне ЗНО онлайн?

З метою перевірки рівня своїх знань, студенти можуть зайти на сайт ЗНО і скласти в інтерактивному режимі тести із предмету, який їх цікавить. Беручи участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в режимі онлайн, студенти переслідують наступні цілі:

 • Пройти процедуру складання ЗНО та ознайомитися із прикладами тестів
 • Попрактикуватися в заповненні відповідей в процесі написання онлайн тесту ЗНО
 • Навчитися раціонально розподіляти час, в залежності від складності завдань
 • Визначити, на які тематичні блоки варто звернути більше уваги
 • Психологічно налаштуватися на здачу зовнішнього незалежного оцінювання

Що б ти не робив, в перший раз завжди страшно. А якщо мова йде про вступ до ВНЗ, то тим більше. Не варто покладатися на власні сили, а краще попрактикуватися в складанні зовнішнього незалежного тестування заздалегідь, шляхом вирішення схожих за типом завдань.

Особливості складання пробного ЗНО онлайн

На відміну від реального пробного ЗНО кожен зареєстрований абітурієнт може здати тест не тільки із двох навчальних предметів (одним з яких обов’язково має бути українська мова та література), а й ознайомитися з різними варіантами завдань з навчальної дисципліни, яка цікавить абітурієнта.

ZNO onlineНа сайті ЗНО розміщені тестові завдання з усіх предметів, за якими будь-коли проводилося зовнішнє незалежне тестування, починаючи з 2009 року. Тому якщо вступник бажає підтягнути математику й отримати з цього предмета найвищий бал під час складання ЗНО, тести онлайн стануть незамінними помічниками в цій нелегкій справі. «Опрацювавши» кілька варіантів тестів із одного й того ж самого предмету, абітурієнт зрозуміє логіку побудови завдань і навчиться правильно розподіляти час на їхнє вирішення.

Обравши із запропонованого списку дисципліну, яка цікавить, ви отримаєте варіанти тестових завдань різних років. Якщо ви готуєтеся до ЗНО, радимо насамперед пройти в режимі онлайн комплекс завдань 2017 року – чим новішою є версія тестів, тим більше вона адаптована до сучасної шкільної програми.

Як правильно проходити пробне ЗНО онлайн?

Багатьом абітурієнтам здається, якщо тестування не справжнє, то до нього можна і ставитися відповідно – підглядати, затягувати час, Probne-ZNOпереривати і т.д. Шановні, ви проходите тест не для того, дізнатися правильні відповіді (під час складання ви все одно отримаєте інші питання), а що б зрозуміти, в якій формі він буде відбуватися, і як можна навчитися правильно розподіляти час при вирішенні завдань. Тому якщо ви будете підглядати або через питання завершувати тест і дивитися, як ви відповіли, поставленої мети вже не досягнете і не навчитеся розподіляти час на окремі блоки завдань.

Що б зберегти ваші сили і заощадити час, дозвольте дати кілька порад, як краще складати пробні ЗНО тести онлайн

 1. Присвятіть один день одному предмету – «розпорошуючись» на багато, ви не засвоїте нічого.
 2. Пройдіть тест один раз, що б визначити початковий рівень ваших знань
 3. Розділіть завдання на тематичні блоки (з історії України це будуть періоди, із математики – розділи і т.д.). У кожному із них проведіть окрему роботу над помилками
 4. Пройдіть аналогічні комплекси завдань, датовані роком раніше. В рамках виділених тематичних блоків порівняйте ваш результат з попереднім варіантом. Використовуйте два-три комплекси завдань різних років, представлених на сайті ЗНО.
 5. Після детальної роботи над помилками пройдіть проаналізовані тести ще раз і знову порівняйте результати.
 6. Визначивши «проблемні місця», розробіть для себе індивідуальну програму підготовки, що б заповнити прогалини.
 7. Через тиждень знову поверніться до онлайн тестування

Поставтеся до пробного зовнішнього незалежного оцінювання в інтернеті не як до комп’ютерної «грі», де потрібно кликати мишкою, а як до серйозного заходу, і тоді у вас вийде підняти свій освітній рівень на порядок вище.

Стоп «ведмежим послугам»! Чого не можна робити під час онлайн тесту ЗНО

Щоб уникнути неякісної підготовки та виникнення плутанини в вашій голові, ми опублікуємо список речей, яких категорично не можна робити, коли проходите пробне тестування в інтернеті.

zno_9

 1. Підглядати
 2. Думати над одним питанням більше трьох хвилин (за один раз)
 3. Поспішати
 4. Розставляти варіанти «навмання» (краще не відповісти, ніж культивувати у себе звичку «поставлю на удачу»)
 5. Закривати програму завчасно
 6. Проходити один варіант тесту більше трьох разів (ви запам’ятаєте куди ставити галочку, але не засвоїте матеріал)

Від кількості балів, набраних під час зовнішнього незалежного оцінювання, залежить де ви будете вчитися. Тому в процесі підготовки до вступу варто не ігнорувати сайт ЗНО, а краще використовувати його в якості корисного інформаційного ресурсу, де можна попрактикуватися.

Бажаєш добре підготуватися до вступу до ВНЗ? Практикуй ЗНО онлайн і готуйся на повну!