Гендерна рівновага на ринку праці як умова стійкого розвитку

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниГендерна рівновага на ринку праці як умова стійкого розвитку

Київський інститут бізнесу та технологій організовує міжнародну науково-практичну конференцію «Гендерна рівновага на ринку праці як умова стійкого розвитку» за результатами присудження Нобелівської премії з економіки 2023. 

Унікальний шанс приєднатися до глобального діалогу про гендерну рівновагу та її вплив на стійкий розвиток суспільства! 

Конференція «Гендерна рівновага на ринку праці як умова стійкого розвитку» за результатами присудження Нобелівської премії з економіки 2023 обіцяє стати платформою для важливих дебатів, нових ідей та стратегій, що змінюватимуть обличчя майбутнього ринку праці.

Зацікавлені учасники отримають можливість обговорити ключові аспекти, виклики та можливості щодо забезпечення гендерної рівності в сфері праці з урахуванням останніх наукових досягнень та досвіду лауреатів Нобелівської премії. Конференція спрямована на сприяння розвитку стратегій, спрямованих на підвищення ролі жінки в економіці та забезпечення рівної участі у всіх сферах професійної діяльності.

Питання гендерної рівноваги в останнє десятиліття поступово перетворюється з політичного наративу на реальну економічну потребу.

Про захід

У контексті глобальних змін Україна відіграє важливу роль, що дозволяє їй стати центральною фігурою у цьому процесі. Зокрема, роль жінок під час воєнного конфлікту отримала нове значення, а наша країна виступає еталоном для всього світу. Надзвичайний внесок Клаудії Голдін, лауреата Нобелівської премії з економіки за «Дослідження причин гендерної нерівності на ринку праці», є ще однією із причин проведення цієї конференції. 

Під час заходу ми спільно з міжнародними експертами, науковцями та практиками проведемо глибинний аналіз проблеми, вивчимо успішні практики, проведемо дискусії та намагатимемося знайти шляхи подолання гендерної нерівності, спираючись на ґрунтовні дослідження місця жінки на ринку праці.

Для кого?

Конференція є унікальною можливістю для фахівців з різних сфер діяльності отримати нові знання, обмінятися досвідом та знайти рішення на актуальні питання гендерної рівності на ринку праці, зокрема в частині нових можливостей, які дає цифрова трансформація економіки

  • Для HR-спеціалістів це буде незамінний досвід у впровадженні політик рівності та управління талантами в умовах гендерних викликів.
  • Підприємці та представники малого та середнього бізнесу зможуть дізнатися про стратегії залучення та утримання різних гендерних груп працівників, що сприятиме підвищенню ефективності їхнього бізнесу та забезпечить конкурентні переваги на ринку.
  • Фахівці з галузі бізнес-освіти отримають практичні рекомендації щодо стимулювання розвитку бізнес-середовища, яке цінує та підтримує різноманітність гендерних ідентичностей та перспектив.

Реєструйтеся прямо зараз та станьте частиною цього важливого заходу для сталого розвитку суспільства https://genderconf.kibit.edu.ua/

Питання для обговорення

  • Розгляд економічної доцільності: гендерна рівність чи status quo?
  • Стимулювання роботодавців до надання гнучких умов праці для жінок з дітьми.
  • Подолання професійної сегрегації та підтримка жінок у виборі нестереотипних професій.
  • Впровадження гнучких умов праці для забезпечення ефективної участі жінок.
  • Залучення та утримання талановитих працівниць, враховуючи сімейні обов’язки.
  • Оптимізація HR-процесів для подолання ґендерних упереджень та стереотипів.
  • Вплив цифрової економіки на гендерну рівність на ринку праці.
  • Роль нових форм організації праці (фріланс, віддалена робота) у зменшенні гендерних дисбалансів.

Спікери

Висококваліфіковані фахівці, провідні відомі особистості зі світу бізнесу та влади, поділяться своїм досвідом, знаннями та практичними порадами щодо досягнення гендерної рівності.

Пленарна сесія. Аналітичні дослідження ринку праці: міжнародний та національний аспект

Drahomíra Trnovcova, PhDr., 2nd Secretary at the Embassy of the Slovak Republic to Ukraine, Олена Никифорук, д.е.н., с.н.с., Державна установа “Інститут економіки та прогнозування НАН України, Сергій Захарін, д.е.н., проф., експерт в сфері освіти, Тетяна Гузенко, к.н.соціальних комунікацій, начальник управління з питань гендерної рівності КМДА, Анастасія Шевченко, CEO/Партнерка Lugera Ukraine, Марина Головко, HDR, Robota.UA

Панельна дискусія – Економічний потенціал жіноцтва у відбудові країни

  • Анна Безулик українська телеведуча, заслужений журналіст України, Олена Молодецька фінансовий директор IF SMART, Олена Стоянова к.м.н., головний лікар клініки StEsthetic, Гліб Лєшков партнер ЮК SOLIDUM, Олена Кривченкова старший національний лідер MARY KAY, Андрій Маслюк  д.псих.н., доцент, Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, тренер ІТС

Панельна дискусія – Цифрові тренди: виклики та можливості

  • Юлія Пархоменко директор Директорату цифрової економіки Міністерства цифрової трансформації України, Юрій Баланюк голова Національного агентства кваліфікацій, Ростислав Дюк голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, Анатолій Гулей д.е.н., Голова правління УМВБ, Дмитро Ніколаєвський головний юрист проектного офісу з віртуальних активів Міністерства цифрової трансформації України, Інна Тютюн член Правління Sense Bank

Запрошуємо вас приєднатися до нашої події та стати частиною важливої дискусії про гендерну рівновагу на ринку праці!

Гендерна рівновага — шлях до процвітання і спільного успіху!

Тільки до 8 березня — час приєднатися та насолодитися особливою пропозицією!

Обирайте квитки тут https://genderconf.kibit.edu.ua/