Тиждень науки КІБІТ «Відновлення та трансформація України в післявоєнний час»: Як це було?

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїТиждень науки КІБІТ «Відновлення та трансформація України в післявоєнний час»: Як це було?

Неймовірний тиждень науки у КІБіТ завершився, і ми з радістю ділимося його захоплюючими моментами.

  • Понад 1000 учасників, які долучилися до заходу як у форматі офлайн, так і в онлайні, створивши потужне наукове співтовариство.
  • 4 дні плідної роботи та захоплюючих дискусій, що створили місце для обміну знаннями та досвідом у різних галузях.
  • 4 різні секції: економіка та менеджмент, ІТ, психологія, гуманітарні науки.
  • 4 тематичні партнерські локації, що відображали специфіку кожної секції, додавали колориту та відкривали нові можливості для учасників.

День 1. Секція «Економіка та менеджмент»

В офісі Crowe Mikhailenko обговорювали ефективні інструменти для відновлення України. 

На першому місці стояло розуміння того, які галузі економіки можуть стати основними моторами розвитку та перетворення України в подальшому. На обговоренні були перспективи розвитку цифрової економіки в Україні, важливість енергоефективності та енергоменеджменту як найкоротшого шляху до відновлення промисловості, аспекти майбутніх трендів у професійній сфері, які відбудуться в контексті відновлення економіки.

Були висвітлені проблеми, що виникають під час перепрофілювання післявоєнної економіки України, а також роль оборонно-промислового комплексу у її економічному розвитку.

Виступ Президента American University Kyiv, доктора наук Дена Райса продемонстрував, що нашу Україну щиро підтримують закордонні колеги і надалі будуть допомагати.

 

День 2. Секція «Інформаційні технології»

На ІТ секції в iHUB студенти комп’ютерної інженерії обговорювали застосування штучного інтелекту, кібербезпеку та ІТ інструменти з Михайлом Пацаном та Максимом Срібним.

Учасники висловили свої погляди на ключови аспекти по застосуванню штучного інтелекту у стартапах; обговорювали заходи, які необхідно вжити для забезпечення безпеки та захисту особистих даних.

Особливу увагу було надано питанням важливості розробки стратегій адаптації та вдосконалення заходів кіберзахисту під час воєнних дій для забезпечення безпеки та стійкості інфраструктури та національної кібербезпеки. 

Освіта та навчання були розглянуті на заході як критичні чинники у формуванні нового покоління фахівців.

 

День 3. Секція Психологія

Захід відбувся у Центрі стресостійкості Києва Управління з питань ґендерної рівності КМДА, де на чолі з Тетяною Гузенко визначали, які техніки та ресурси є важливими для збереження ментального здоровʼя та формування навичок резильєнтності.

У центрі уваги на заході стояли важливі питання, що стосувалися відновлення ментального здоров’я нації після війни. Учасники обговорювали, які конкретні виклики і проблеми виникають у цьому процесі, і які психологічні ресурси можуть бути вирішальними для успішного відновлення. Важливим аспектом обговорення була ідентифікація потреб та ресурсів, які можуть забезпечити підтримку та допомогу тим, хто постраждав від стресу, травм та інших психологічних проблем, пов’язаних зі злочинами війни.

 

День 4. Гуманітарна Секція

Це був апофеоз тижня! На гуманітарній секції в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки Ольга Романюк розповідала про агентів соціальних змін і самоідентифікацію українців. 

Найбільше задоволення – бачити молодь 16-18 років у захопленому слуханні авторів та спікерів в читальній залі бібліотеки, де не тільки читали сучасну поезію, а й дискутували щодо самоідентифікації українців у парадигмі відновлення.

 

Київський інститут бізнесу та технологій знову вразив своєю здатністю успішно поєднувати теоретичні дослідження з практичними аспектами у різноманітних сферах, таких як економіка, менеджмент, маркетинг, фінанси, підприємництво, технології та інновації. 

Результати конференції, які були отримані, не лише збагатять навчальну програму Інституту, але й стануть важливими джерелами для розробки наукових проєктів студентів та викладачів. Це відкриє нові можливості для здобуття знань та вдосконалення практичних навичок учасників, сприяючи подальшому розвитку економічної сфери.

https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/