Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЛекція Дениса Клявіна: Осягаємо закони менеджменту на прикладі історії «Водоканалу»

Чи можливо розробити ефективну бізнес-стратегію, не використовуючи уроків успішних підприємств? Яким чином найкраще зрозуміти історію менеджменту, якщо не на прикладі становлення такої великої організації, як ПАТ «АК Водоканал»? В рамках співпраці з КІБіТ менеджером «Водоканалу» Денисом Клявіним була прочитана лекція студентам усіх курсів та спеціальностей про історію підприємства. На тлі розглянутих питань були підняті проблеми: юридичного заснування акціонерного товариства, грамотного розподілу посадових обов’язків, розробки стратегії розвитку підприємства, раціонального перерозподілу фінансових коштів, оптимальної кадрової політики і т.д. Лекція закінчилася плідної дискусією між студентами і лектором, що істотно збагатило багаж теоретичних та практичних знань студентів КІБіТ.