Підкорюємо нові вершини. Освітня магістерська програма «Економіка туристичної індустрії»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПідкорюємо нові вершини. Освітня магістерська програма «Економіка туристичної індустрії»

economica turisma4Повна вища освіта не втрачає своєї популярності. Більшість новоспечених бакалаврів не лякає великий конкурс, втрачений час, або вступні іспити. Магістратура в Києві затребувана практично в усіх сферах навчання. Якщо її немає в рідному вузі, випускник намагається продовжити свою освіту в іншому навчальному закладі. Київський інститут бізнесу та технологій в своєму бажанні забезпечити студентам якісну освіту, здійснює в своїх стінах підготовку магістрів за економічними спеціальностями, базуючись на грамотній розробці навчальних курсів.

Ми попереду всієї планети! Переваги освітньої програми «Економіка туристичної індустрії».

Бажаєте вчитися в магістратурі? Туризм – ваша мрія? Ви потрапили за адресою! У 2017/2018 навчальному році в рамках спеціальності «Економіка» КІБіТ проводить набір на магістерську освітню програму «Економіка туристичної індустрії». Дана програма розроблена з урахуванням потреб сучасного туристичного бізнесу і випускає професійно підкованих працівників сфери туризму, здатних організувати власну туристичну компанію, працювати з різними напрямками або виконувати великий план продажів. Які переваги отримують майбутні магістри туризму?

Широкі можливості в кар’єрному працевлаштуванні на керівних посадах. Більшість бакалаврів закінчуютьeconomica turisma3 магістратуру в Україні з метою зробити кар’єру та отримувати високу зарплату. Наш Інститут готує не просто менеджерів з продажу одиничних турів, а сприяє формуванню навичок, які дозволять в найближчому майбутньому зайняти провідні посади у великих туристичних компаніях або організувати свою успішну турфірму.

Проведення круглих столів та ефективних майстер-класів від професіоналів. Вступ до магістратури КІБіТ означає бажання отримати практичну освіту. Уже багато років Інститут співпрацює з провідними українськими компаніями в сфері організації практичних семінарів та бізнес тренінгів. Навчальний процес в рамках освітньої програми «Економіка туристичної індустрії» передбачає професійні контакти з об’єктами готельного та туристичного бізнесу, що забезпечує проведення різних заходів з метою підвищення професійних компетенцій майбутніх випускників.

Практика студентів в кращих туристичних компаніях і установах готельно-ресторанного бізнесу. Не має значення, скільки вчитися на магістра, якщо на виході ви отримаєте всі необхідні навички для організації власного проекту в сфері надання рекреаційних послуг. Відточити та впорядкувати ваші знання допоможе практика у великій організації, де ви зможете перейняти досвід успішних керівників та менеджерів.

У більшості випадків випускники ВНЗ орієнтовані на співпрацю із зарубіжними компаніями та бажають реалізувати себе на міжнародній арені. Вивчивши всі «підводні камені» туристичного бізнесу, ви обов’язково станете успішним і реалізованим професіоналом.

Майбутні професії випускників магістратури «Економіка туристичної індустрії»

Здійснювати продаж та формувати комерційні пропозиції – основа будь-якого підприємницького проекту. Від правильно підібраного персоналу залежить успішна стратегія розвитку підприємства. Ким же зможуть працювати випускники КІБіТ?

Менеджер з туризму. Продаж пакетного туру – не є «вищим пілотажем» в туристичному бізнесі. Для успішної роботи тур менеджером необхідні навики формування клієнтської бази, відкриття нових маршрутів, вивчення географії аеропортів, знання систем бронювання та багато інших, яким навчають в Інституті. Якщо ви отримали ступінь бакалавра з економічної спеціальності, а бажаєте працювати в сфері рекреаційного бізнесу, вступайте до магістратури за іншою спеціальністю – «Економіка туристичної індустрії» та ставайте справжнім туристичним «профі».

Керівник туроператорської компанії. На протязы багатьох років Київський інститут бізнесу та технологій береже репутацію ВНЗ, що використовує інноваційні підходи у викладанні спеціалізованих навчальних курсів. Формування та розвиток лідерських якостей – наріжний камінь будь-якої освітньої програми КІБіТ. Уявіть собі, що з часом ви зможете створити власну туроператорську мережу, для цього варто було вступити до магістратури!

economica turisma1Менеджер з продажу турів. Реалізувати пару турів в тиждень – невелике досягнення. Що б стати успішним менеджером із продажів необхідно вміти грамотно складати маркетингову стратегію, володіти навичками моніторингу новинок туристичного ринку, а також правильно створювати комунікативний простір з потенційними клієнтами. Всьому цьому ви навчитеся на освітній програмі «Економіка туристичної індустрії».

Директор туристичного агентства. Бажаєте мати власну успішну компанію? Київський інститут бізнесу та технологій навчить вас, як створити власний стартап, та надасть базові умови для його реалізації. У нас ви познайомитеся з принципами організації виробництва, підбір персоналу, бізнес-планування, а також зумієте знайти потрібні контакти для подальшого просування власного проекту.

Менеджер з організації дозвілля. Що б просто переказувати буклет із пропозиціями готелів, не обов’язково закінчувати платну магістратуру. Інша справа – вміти сформувати пакет ексклюзивних пропозицій для проведення відпустки, вікенду або вільного вечора. Випускники КІБіТ – професіонали високого рівня із нестандартним рівнем мислення, і зуміють знайти саме ту родзинку, якої немає в пропозиціях інших агентств.

Київський інститут бізнесу та технологій забезпечує випуск грамотних фахівців, здатних зайняти найвищі посади в сфері туристичного бізнесу.

Продемонструйте ваші вміння! Знання та навички майбутніх магістрів «Економіки туристичної індустрії».

Головним в сфері освіти є не запис у дипломі, а реальна кваліфікація випускника, адже втрачати даремно час і викидати гроші на вітер не хоче ніхто. Абітурієнти КІБіТ зададуть собі не тільки питання: «як вступити до магістратури?»,  й «що я буду вміти після закінчення?». Чому ж ви навчитеся і які будуть результати навчання?

Планування діяльності туристичного підприємства. Випускники «Економіки туристичної індустрії» вмітимуть координувати роботу відділів та філій великих туристичних компаній, а також виконувати в межах даної компанії управлінські функції.

Розуміння основних положень туристичного законодавства. Багато хто підписує договори та інші юридичні документи, не дивлячись, і не бажають вчитуватися в занадто складний і незрозумілий текст. Дана обставина підвищує вимоги до фахівців турсфери – саме від їхньої компетенції залежить правильне складання і реалізація нормативної документації. Магістратури Києва орієнтовані на якісне викладання національних і міжнародних стандартів обслуговування туристів.

Оцінювання потенціалу національного туристичного продукту на міжнародному ринку. Випускникeconomica turisma магістратури туризму КІБіТ буде вміти розробляти і впроваджувати новий туристичний продукт, оцінювати рівень його конкурентоспроможності, пропонувати способи удосконалення туристичної інфраструктури на різних рівнях державного та регіонального управління.

Організація співпраці з іноземними контрагентами. Сучасне навчання в магістратурі України передбачає освіту міжнародного рівня. У сфері туризму понад усе цінується знання специфіки національних особливостей різних країн в сфері економіки і інфраструктури. Випускники Київського інституту бізнесу та технологій мають усі знання та вміння для налагодження контакту з представниками іноземних організацій.

Використання спеціалізованих IT продуктів (баз даних, 1С, CRM систем). Розвиток сучасної туристичної індустрії повністю адаптований під спеціальні комп’ютерні програми та системи бронювання. Замість отримання сертифікатів за додаткову оплату на курсах, ви зможете просто вступити на магістратуру та освоїти необхідне програмне забезпечення в КІБіТ без будь-яких додаткових витрат.

При правильному підході зайняти свою нішу можливо в будь-якому бізнесі, навіть при найвищому рівні конкуренції. Професійне навчання – одна з умов грамотного ведення власного проекту. Якщо ви бажаєте зв’язати своє майбутнє з магістратурою туризму – Київ та Житомир чекають вас в своїх навчальних корпусах що б прийняти документи на вступ. Контакти приймальної комісії можете подивитися на нашому сайті www.kibit.edu.uahttps://kibit.edu.ua. Не варто чекати, потрібно поступати!