Для майбутніх підприємців: тренінг «Особисті фінанси» у коледжі КІБіТ.

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїДля майбутніх підприємців: тренінг «Особисті фінанси» у коледжі КІБіТ.

Сьогодні вміння витрачати має не меншу актуальність, ніж вміння заробляти. Заробити гроші непросто, але втримати їх чи не витратити марно набагато складніше.

А хіба можливо бути підприємцем без правильного розподілу бюджету? Прибуток за місяць може здаватися величезним за обсягом, проте витратити його можна із не менш величезною швидкістю. Результат – бізнес не розвивається і компанія поступово закривається.

Отже, вміння планування бюджет потрібно розвивати ще до початку підприємницької діяльності та створення першого бізнес-плану.  А саме –  під час навчання у Фаховому коледжі Київського інституту бізнесу та технологій!

Для «прокачування» навичків ефективного розподілу фінансів для студентів Фахового коледжу КІБіТ освітньої програми «Підприємництво» адміністрацією був організований тренінг «Особисті фінанси». Навчання проводив засновник соціального проєкту «Сімейний бюджет» Любомир Остапів, автор книг «Любов та бюджет» та «Малюк і бюджет».

Під час тренінгу хлопці та дівчата грали у гру «Життєвий капітал», поділившись на команди з двох чоловік.

Навчання в ігровій формі виявилося для учасників тренінгу цікавим та продуктивним, а саме:

• знайомство із методами заробітку при організації власного бізнесу;
  • отримання необхідних навичків для відкриття власної справи;
  • розуміння основ «тайм-менеджменту»
  • розвиток творчого мислення

Переможцями гри виявилися студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент» Брухно Нікіта та Синьова Мійа.

Після закінчення тренінгу всі здобувачі отримали не лише сертифікати учасників, але і здобули відповідальне ставлення до своїх нинішніх та майбутніх фінансів.

Вітаємо наших майбутніх підприємців із здобуттям чергових актуальних практичних навичків!