Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАктивно співпрацюємо із майбутніми вступниками! Презентація КІБіТ на заході «День кар’єри – 2019»

Із метою інформування потенційних вступників щодо головних напрямків підготовки, відділ профорієнтації та підготовчих курсів Київського інституту бізнесу та технологій взяв участь у заході «День кар’єри – 2019». Представники КІБіТ отримали можливість презентувати свої освітні програми, частково познайомити старшокласників із методиками викладання та провести анкетування із метою конкретизації запитів вступників щодо їхньої майбутньої спеціальності.

З кожним із учнів, які ознайомилися із презентацією КІБіТ, була проведена коротенька співбесіда у форматі «бліц-опитування». Також всі бажаючі вступники отримали запрошення на День відкритих дверей КІБіТ.

Київський інститут бізнесу та технологій висловлює подяку Києво-Святошинському районному центру зайнятості за запрошення та плідну співпрацю!