В Україні багато гарних навчальних закладів, в які дійсно варто поступати після закінчення 11 класу загальноосвітньої школи. Та все ж навіть серед хороших ВНЗ є найкращі. Саме до таких учбових закладів належить Київський Інститут Бізнесу та Технологій, або КІБіТ. Учні старших класів, що обирають зараз свій шлях в житті, цілком доречно запитають: «А чому саме цей ВНЗ гідний такого високого звання і які переваги надає вступ у нього?» Це питання заслуговує на більш розгорнуту відповідь, адже КІБіТ насправді має дуже багато сильних рис. На них варто зупинитись детальніше.
Профіль навчання і перспективи випускників
КІБіТ має 3 факультети:
1. Економіки.
2. Менеджменту.
3. Психології.
На факультеті економіки навчаються майбутні:
– бухгалтера та головні бухгалтера;
– фінансові директори компаній;
– експерти-економісти;
– ревізори;
– аудитори;
– фінансові аналітики;
– керівники аудиторських філій, тощо.
Факультет менеджменту готує головний склад, «кістяк» економічного життя країни – майбутніх:
– менеджерів підприємств;
– менеджерів з реклами;
– адміністраторів;
– керівників підрозділів, установ, компанії, тощо.
На факультеті психології готуються до своєї майбутньої професійної діяльності такі фахівці:
– соціальні та сімейні психологи;
– спеціалісти в галузі найму працівників, рекрутери;
– менеджери та організатори з персоналу;
– менеджери з реклами;
– консультанти та керівники служб психологічної допомоги;
– психологи-креміналісти, тощо.
Отже, інститут не тільки готує дуже необхідних зараз спеціалістів. Він буквально плекає фінансову, економічну та ділову еліту країни. Попит на цих фахівців ніколи не вщухає. В будь-якій сучасній компанії вони обіймають найбільш престижні та відповідальні керівні посади. Випускники з дипломом КІБіТ швидко знаходять роботу по спеціальності та роблять блискучу кар’єру в своїй галузі.
Спосіб оволодіння знаннями: більше практики
Здобути освіту в КІБіТ можна як за денною, та і заочною формою навчання. В будь-якому випадку всі студенти отримають солідний багаж знань та практичних вмінь. Для студентів-заочників спеціально розроблена сучасна методика, яка базується на розвиткові самостійності та гарантує при цьому високий рівень отриманих знань. За бажанням учні заочної форми навчання можуть одразу ж застосувати свої вміння на практиці, влаштувавшись на третьому-четвертому курсі в одну з компаній Києва або будь-якого іншого міста України.
Студенти денної форми навчання теж мають змогу отримати не тільки глибокі теоретичні знання, але й суто практичні навички та вміння. Викладання в інституті ведеться не тільки в рамках традиційних лекцій та семінарів. Більше уваги приділяється практиці. Студентів беруть участь у ділових іграх, тренінгах та реальних бізнес-проектах. Це дає їм можливість докласти свої знання та вміння до реальної професійної ситуації, проявити творчі здібності, продемонструвати здатність вирішувати складні завдання, а також працювати в команді.
Такий підхід викладання в КІБіТ допомагає учням якнайкраще підготуватися до дорослого життя та своєї майбутньої професійної діяльності, навчитись самостійності, вмінню приймати рішення в складних умовах, брати на себе відповідальність та вміти організувати колектив підприємства. А це – найкращі риси вправного та успішного управлінця, що здатен привести компанію, яку очолює, до процвітання.
Що варто знати вступнику
Вступ до КІБіТ відбувається за результатами ЗНО. Тим, хто не на всі 100% впевнений у своїх силах, може пройти пробне тестування ЗНО. На офіційному сайті інституту вказані графік та контактні телефони, за якими відбувається реєстрація на тестування. Після пробного ЗНО проводиться зустріч, присвячена роботі над помилками. Це дуже важливо. Учень має змогу подолати стрес, який на нього очікує під час справжнього ЗНО. Крім того, він може оцінити свій реальний рівень готовності до тестування та опрацювати ті теми, якими володіє не в повному обсязі.
Щоб стати студентом-першокурсником КІБіТ, колишнім учням середньої школи варто набрати якомога більше балів з математики, історії України, української мови та літератури. На офіційному сайті інституту розміщена інформація щодо прохідних балів, переліку документів для вступу, а також контактних телефонів філій інституту. Також на ньому розміщена анкета вступника. Її треба заповнити, вказати свій номер телефону і надіслати до приймальної комісії, натиснувши кнопку «Відправити». Заяви на сайті приймаються у всі філії інституту.
Філії КІБіТ є в наступних містах України: Київ, Біла Церква, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Ніжин та Умань. Вступникам, що проживають в цих районах, варто подавати документи саме в ці філії інституту. Можна навчатись, одночасно працювати (студентам-заочникам) або підшукувати майбутню роботу саме в тій місцині, де хочеться залишитись жити.
Оплата навчання
Навчання у КІБіТ є платним, а отже, гарантовано якісним. Сплачувати за навчання можна безпосередньо на сайті інституту в режимі онлайн (за певний розрахунковий період або цілком за весь курс). Учні мають змогу отримати дипломи бакалавра, спеціаліста або магістра. Відповідно до ступеню кваліфікації і напрямку професійної діяльності призначена й відповідна вартість навчання. Вся ця інформація представлена на сайті КІБіТ.
Кожному майбутньому вступнику варто пам’ятати, що Київський Інститут Бізнесу та Технологій надає найкращий рівень знань та практичних навичок, які стануть запорукою успіху в дорослій професійній діяльності. Не варто витрачати свої кошти на навчання в закладі з сумнівною репутацію, коли можна стати справжнім фахівцем своєї справи завдяки КІБіТ.