10 причин чому варто вступати на спеціальність «Фінанси» до коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовини10 причин чому варто вступати на спеціальність «Фінанси» до коледжу КІБіТ

В умовах актуальної цінової політики та високого курс іноземних валют вміння грамотно розподіляти фінансові кошти стає однією із найбільш затребуваних компетенцій. І що б навчитися робити це правильно, недостатньо одного калькулятора, а потрібні додаткові професійні знання, відмінні від стандартних «шаблонних» інструкцій. Спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування» в коледжі КІБіТ представлена ​​в рамках інноваційної освітньої програми «Фінанси», орієнтованої на поглиблене вивчення оціночно-ризикової діяльності. Отже, чому варто вступати саме до нас?

  1. Високий рівень фінансової грамотності

Під час навчання студент вивчає велику кількість фінансових дисциплін, що базуються на актуальних статистичних даних. Окрім підручників та посібників, які дають базові знання, в розпорядженні хлопців та періодичні статистичні видання, біржеві аналітичні прогнози та інші інформаційні ресурси. Під керівництвом досвідчених викладачів-практиків навчання фінансистів відбувається креативно та ефективно, і на виході випускник отримує високий рівень фінансової грамотності.

  1. Розвиток практичних навичок

Окрім глибоких теоретичних знань, в економіко-технологічному коледжі приділяють значну увагу практичній складовій. Студенти вирішують велику кількість завдань та кейсів, пов’язаних із роботою реальних підприємств, що сприяє включенню майбутнього випускника до реалій сучасних бізнес-процесів.

  1. Формування здатності приймати ризикові рішення

Навчання фінансам передбачає не лише вміння рахувати, а й уміння оцінити ступінь ризику тієї чи іншої інвестиції. Окрім кореляції теорії та практики, коли студенти вчаться застосовувати отримані в аудиторії знання, необхідно сформувати психологію «успішного гравця» на інвестиційній біржі. Справжній фахівець із фінансів повинен бути холоднокровним, розсудливим, мати чіткий аналітичний розум та повну відсутність страху, інакше інвестиція може бути зроблена невдало, а гроші пропасти. Тому в коледжі КІБіТ велика увага приділяється вивченню потенційних ризиків при капіталовкладенні.

  1. Тренінги та майстер-класи з фінансів

Фаховий коледж КІБіТ – прикладний навчальний заклад, орієнтований на формування у студентів затребуваних умінь та компетенцій. Значну частину навчального процесу займає проведення тренінгів та майстер-класів, де майбутні фахівці із фінансів відточують свої вміння грамотно розпоряджатися коштами та дізнаються про «підводні» камені фінансової сфери.

  1. Навчання  за проектною методикою

Цікавіше рахувати свої гроші, ніж чужі. І під час реалізації власного проекту відбувається саме те ефективне навчання фінансам, коли ти розумієш рівень відповідальності, і при цьому впроваджуєш свої ж креативні ідеї. Адміністрація та викладацький склад коледжу КІБіТ активно підтримують студентську роботу над проектами, як індивідуальну (модульні, курсові, дипломні роботи), так і в рамках групових проектів навчального закладу (StartUp Академія).

  1. Робота із фінансовими IT програмами

Сучасна фінансово-економічна освіта неможлива без високих технологій. Навчання в коледжі КІБіТ означає, в тому числі, роботу із функціоналами, які використовуються у фінансовій діяльності. В період навчання наші студенти освоюють стандартний пакет офісних програм Microsoft, плюс отримують уявлення про CRM систему Bitrix24, декларативну мову програмування SQL, а також біржові мобільні додатки.

  1. Вивчення міжнародних фінансових стандартів

Успішний фахівець із фінансів повинен не лише вміти орієнтуватися в стандартах звітності та економічному законодавстві вітчизняного бізнесу, а й знати міжнародні фінансові стандарти. Коледж КІБіТ орієнтований на підготовку кадрів міжнародного рівня, тому в навчальному процесі велика увага приділяється дисципліні «Міжнародні фінанси» та  економічній англійській мові.

  1. Реальна практика на підприємствах

Виробнича практика  є однією із головних складових навчального процесу коледжу КІБіТ. В рамках співпраці та обміну досвідом, адміністрація навчального закладу укладає договори із підприємствами про проходження практики, що гарантує студентам реальне навчання фінансам – роботу із документацією та використання корпоративного програмного забезпечення. Серед партнерів КІБіТ можна назвати «Київводоканал», «Альфа банк», «Райффайзен Банк Аваль», IT компанію «Innovecs» і т.д.

  1. Продовження навчання на освітніх програмах КІБіТ

Фаховий коледж КІБіТ – один із ступенів багаторівневої освіти Київського інституту бізнесу та технологій. Після отримання диплому молодшого спеціаліста наші випускники зможуть продовжити навчання фінансів на третьому курсі Інституту в рамках освітніх програм «Цифрова Економіка», «Економіка і фінанси підприємств», «Облік, аудит та оподаткування». Зарахування відбувається на підставі співбесіди.

  1. Можливість перспективного працевлаштування

Випускники спеціальності «Фінанси» коледжу володіють всіма необхідними якостями, що б стати конкурентоспроможними претендентами на ринку фінансових послуг. А в разі успішного проходження практики випускникам коледжу, компанії-партнери коледжу КІБіТ можуть запропонувати їм постійну роботу, що позбавить новоспечених фінансистів від необхідності розміщення резюме та відвідування співбесід.

Наявність якісного фінансово-економічної освіти зробить вас успішним та заповзятливим, що навчить не лише рахувати чужі гроші, але і заробляти багато своїх. Бажаєте стати справжнім професіоналом в галузі фінансів? Ласкаво просимо до коледжу КІБіТ!