Випуск 2023/24 навчального року

Цього тижня КІБіТ завершує 2023/24 навчальний рік іспитами й захистами кваліфікаційних робіт у Фаховому коледжі та Інституті.

Наші колежани (53) успішно захищають свої дослідницькі напрацювання, спираючись на здобуті знання, уміння і навички, які незабаром впровадять у професійній діяльності. Недаремно соціальні робітники  впевнено співпрацювали із фахівцями протягом практики, що стала підґрунтям для подальшого розвитку й підтвердила правильність вибору спеціальності. Комп’ютерні інженери, адміни та програмісти занурились у переваги і недоліки сучасних трендів, підкресливши технічні й етичні аспекти роботи зі штучним інтелектом, автоматичним тестуванням, інтернет-послугами. Фінансисти, менеджери, страховики й банківські службовці зосередились на галузевих питаннях в українському сьогоденні. Прикметно, що більшість випускників коледжу вирішили продовжити навчання в Інституті на факультетах економіки та психології, оскільки вища освіта є запорукою кар’єрного росту в державному чи приватному секторах.

Натомість наші студенти (55) представляють власні наукові проєкти, робота над якими тривала кілька років і поступово розкривалась у виступах (науково-практичний захід «ТИЖДЕНЬ НАУКИ», міжнародна конференція «Студент–Дослідник–Фахівець»), статтях («Вісник» КІБіТ) і курсових протягом навчання завдяки підтримці та допомозі викладачів. Справді вражає деталізація відповідей випускників під час іспитів та глибина і ретельність бакалаврських досліджень. Важливо, що студенти враховують новітні тенденції, передусім ШІ та цифровізацію, психосоматичні знахідки і відновлювальні техніки, впроваджені й апробовані в Україні та світі у царині економіки, менеджменту, фінансах, банківській справі, страхуванні, фондовому ринку і психології. Водночас більшість вже зареєструвалась на вступні випробування до магістратури, прагнучи вповні опанувати економіку чи реабілітаційну психологію.

Бажаємо нашим випускникам віри, сил і снаги у реалізації своїх мрій та цілей, а КІБіТ завжди поруч, аби порадити, порадіти, підтримати й допомогти, бо ми – родина, яка щороку збільшується. Долучайтесь до нас і вдосконалюйтесь разом із нами!