Вступні іспити до коледжу: які предмети потрібно здавати

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступні іспити до коледжу: які предмети потрібно здавати

predmeti dlya postuplenia2Під час вступу абітурієнтам необхідно заздалегідь визначитися із предметами, адже учням потрібно знати, до чого готуватися і на які дисципліни варто зробити акцент при навчанні в дев’ятому класі. Як тільки абітурієнт обрав собі майбутню спеціальність, він одразу починає шукати відповіді на запитання: «Які іспити потрібно здавати?». У нашій статті ми детально розповімо, які предмети повинен знати абітурієнт, що б стати студентом першого курсу коледжу економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій.

Іспити для вступу: вступна кампанія коледжу КІБіТ

Коледж КІБіТ проводить набір студентів на спеціальності:

predmeti dlya postuplenia

Іспити до коледжу на обрану спеціальність складаються абітурієнтами в період літньої вступної кампанії. Випускники дев’ятих класів здають два предмета (українська мова + один з двох на вибір) і в разі успіху вже восени можуть перетворитися в студентів першого курсу коледжу.

Самі вступні випробування проводяться в день, призначений приймальною комісією. Вони представлені у вигляді тестових завдань, на вирішення яких відводиться півтори години

Важливо! Абітурієнтам слід пам’ятати, що під час іспитів у коледжі пропонуються питання з програми за весь період навчання в середній школі, тому всім бажаючим вступити варто заповнити прогалини в знаннях, якщо вони раніше погано вчилися або забули програму попередніх класів.

Предмети для вступу в коледж КІБіТ: вивчаємо та обираємо

predmeti dlya postuplenia1Пропонуємо вашій увазі перелік дисциплін, які здаються під час вступу на різні спеціальності економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій. Ознайомившись із списком, абітурієнт зможе визначитися, які предмети він буде здавати під час вступу і що йому буде потрібно підтягнути в школі.

Українська мова. Єдина універсальна відповідь на питання: «Які іспити потрібно здавати?» для абітурієнтів коледжу всіх спеціальностей. Іспит проводиться за програмою 5-9 класів у вигляді тестів. У період підготовки радимо абітурієнтам зробити акцент не тільки на «зазубрювання» правил, а й на їхнє практичне вживання. Також не буде зайвим читати книжки – іноді фотографічна пам’ять працює набагато краще, ніж зубріння, і ви автоматично поставите там, де треба, розділовий знак.

Біологія. Профільний предмет для вступу на спеціальність «Соціальна робота». Програма включає в себе питання із ботаніки, зоології, частково анатомії. Якщо із списку предметів для вступу ви обрали біологію, приділіть більше уваги вмінню орієнтуватися серед схем та малюнків, що сприятиме систематизації, а не бездумному запам’ятовуванню. Іспит також проводиться у формі тестів.

Історія України. Заявлена в якості другого предмета для абітурієнтів спеціальностей: «Менеджмент», «Соціальна робота», «Фінанси, банківська справа і страхування». В процесі вибору іспитів для вступу, врахуйте, що історія України – наука, де треба багато запам’ятовувати. Підкажемо «лайфхак» – насамперед потрібно чітко вивчити хронологічні рамки, послідовність та особливості кожного із періодів (Княжа доба, Литовсько-Польський і т.д.). Тільки тоді ви зможете визначати, до якої епохи відноситься кожна подія та сприймати її більш осмислено. В результаті у вас розвинеться асоціативне мислення, яке підкаже в потрібний момент забуту дату або ім’я.

Іноземну мову можна обрати в якості одного із двох іспитів для вступу на спеціальність «Менеджмент». При підготовці радимо звернути увагу не тільки на граматику, а й підтягнути лексику, адже одне незнайоме слово, якщо його неправильно перекласти, може створити складність у вирішенні цілого завдання.

Математика – профільний предмет для вступу на спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» та «Комп’ютерна інженерія». Іспит проходить в комбінованій формі – крім теоретичних тестів, абітурієнтам буде запропоновано вирішити кілька практичних завдань, тому при підготовці радимо не нехтувати кількістю вирішених задач та прикладів.

Фізика пропонується на вибір абітурієнтам спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Як і математика, відбуватиметься в комбінованій формі – тести з теорії + практичні завдання, що потрібно врахувати при підготовці до вступних випробувань.

Шановні абітурієнти! Скласти іспити для вступу в коледж буде не складно, якщо ви заздалегідь визначитеся із спеціальністю, на яку predmeti dlya postuplenia3будете вступати, і почнете підготовку як мінімум з травня. Не варто відкладати в довгий ящик – краще один раз підготуватися і бути впевненим, що станеш студентом, ніж гарячково намагатися згадати все в останню ніч.

Нагадуємо! Крім екзамену з української мови, який є обов’язковим для всіх спеціальностей, другий іспит складається за вибором із двох запропонованих дисциплін. Якщо ви ще не знаєте чітко, ким хочете бути і які іспити потрібно буде складати – це не проблема. Просто обирайте ті навчальні курси, які можна буде здавати на декількох спеціальностях і до моменту, коли дозрієте для остаточного рішення, ви будете в повному всеозброєнні.

Економіко-технологічний коледж КІБіТ запрошує абітурієнтів спробувати свої сили для вступу! Бажаєте отримати гарну освіту? Підготуйтеся до іспитів правильно і ваші бажання здійсняться!