Всесвітній День поезії в ЛФ КІБІТ.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВсесвітній День поезії в ЛФ КІБІТ.

Щорічно Всесвітній День поезії відзначається 21 березня відповідно до резолюцією 30-ї сесії ЮНЕСКО, що відбулася в Парижі в 1999 році.  Відповідно до рішення ЮНЕСКО основною метою святкування Всесвітнього дня поезії є заохочення мовного розмаїття та підтримка зникаючих мов за допомогою поезії.  Крім того, цей День покликаний сприяти розвитку поезії, поверненню до усної традиції поетичних читань, викладанню поезії, відновленню діалогу між поезією та іншими видами мистецтва, такими, як театр, танці, музика, живопис, а також заохоченню видавничої справи та створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.

21 березня 2014 року о 11-00 в приміщенні бібліотеки КІБіТ відбулася літературна година «Життя та діяльність Ліни Костенко».

В бібліотеці були запропоновані 2 виставки «Стежками всесвітньої поезії» та «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох», присвячена Ліні Костенко. Завідувач бібліотекою розповіла про відому в усьому світі  українську поетесу Л.К.Костенко, про її біографію та творчість, декламувала вірші.