Все, що ви хотіли знати про КІБіТ, але боялися запитати

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВсе, що ви хотіли знати про КІБіТ, але боялися запитати

IMG_3797

Зовсім скоро київські школярі почують свій останній дзвінок. Для кого-то він буде останнім, а кому-то потрібно буде мучитися в роздумах: продовжити шкільне навчання або вже почати осягати ази професії прямо зараз.

При цьому вибір гідних навчальних закладів, куди можна поступити досить невеликий. І перед вступником, його батьками та родичами перед очима таке болюче питання: куди ж вступити в Києві і не бути розчарованим?

Пропонуємо вам ознайомитися з одним з кращих коледжів столиці – київським коледжем інституту бізнесу і технологій.

Чим відрізняється коледж від університету?

Кількість вступників коледжу постійно зростає з кожним роком. У західних країнах, наприклад, коледжем може бути як середній, так і вищий навчальний заклад. Перш за все, підвищується престижність подібної освіти і затребуваність професій. Але тим не менш, багато хто до цих пір не в силах відрізнити коледж від ПТУ. Перш за все, в ПТУ можна отримати тільки середню спеціальну освіту, а в коледжі – початкову вищу.

Важливо підкреслити специфіку навчання саме в Києві – в студентів з інших міст буде повноцінна можливість розвиватися, вдосконалюватися і інтегруватися в столичне життя, отримуючи необхідні для цього навички.

Освітні програми

Київський коледж КІБІТ готовий надати майбутнім вступникам найбільш затребувані і важливі на даний момент освітні програми.

Операційний менеджмент

Перш за все, програма спрямована на навчання ефективному і раціональному управлінню пов’язаними з управлінням операціями. Випускники спеціальності з упевненістю можуть розраховувати через два роки на отримання посади відповідального за будь-який напрямок у відділі.

Комп’ютерна інженерія

Мобільні пристрої, гаджети і комп’ютери займають все більше місця в нашому житті. Ця галузь техніки оновлюється і вдосконалюється. Бути комп’ютерним інженером – це бути постійно затребуваним фахівцем на ринку праці.

Соціальна робота

Якщо ви хочете знаходити вихід з різних кризових ситуацій, добре розбиратися в соціології та юридичних науках – соціальна робота саме для вас.

Софт скіллс, фундаментальне знання психології, і права – ось основа для успішної роботи соціального працівника.

Банківська справа і страхування

Студенти коледжу КІБіТ зможуть вивчати основи діяльності кредитних організацій, сутність банківських операцій і угод та правила ведення бухгалтерського обліку. Не варто зайвий раз нагадувати, що робота в банку відрізняється стабільністю і престижністю.

Практика

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Коледж КіБІТ пропонує комплексну систему підготовки: це організація системи взаємодії коледжу, школи, ВНЗ і підприємства-партнера, що дозволяє не тільки отримати гідну освіту, а й освоїти всі необхідні для практичної діяльності навички.

Після закінчення коледжу ви зможете вступити до ВНЗ за схожим напрямом підготовки вже на третій курс. Також ви зможете з’єднувати роботу з навчанням, оскільки у вас вже буде диплом молодшого спеціаліста.

Перспективи працевлаштування

thumb_rabota_adaptiveResize_640_500

Ні для кого не секрет, що кращі студенти коледжу КІБіТ отримують запрошення на роботу в профільні посади проходження виробничої та переддипломної практики. Це дозволяє випускникам отримувати профільний робочий стаж, який безумовно стане в нагоді в їх професійному зростанні.

Крім того, навчання в КІБІТ направлено як на отримання реальних практичних навичок, тому гарантії успішного працевлаштування вам практично гарантовані.