ВІТАЄМО перших студентів Фахового коледжу КІБіТ 2024/25 н.р.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВІТАЄМО перших студентів Фахового коледжу КІБіТ 2024/25 н.р.

22 липня 2024 року завершилась перша хвиля прийому вступників до Фахового коледжу Київського інституту бізнесу та технологій за такими спеціальностями: «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Соціальна робота», «Менеджмент», «Комп’ютерна інженерія». Конкурс мотиваційних листів показав креативність, ерудованість, усвідомлення переваг, специфіки й викликів обраної спеціальності нашими вступниками, прагнення навчатись і опановувати нове разом із викладачами – практиками-порадниками. Незабаром – 5 серпня – почнеться друга хвиля вступу до Фахового коледжу, а зараз триває прийом до Інституту, аби здобути ступінь бакалавра із таких спеціальностей: «Психологія». «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Тож не зволікайте, телефонуйте і приїжджайте, бо КІБіТ чекає саме на Вас!