Виробнича нарада КІБіТ: підготовка до тижня науки триває!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВиробнича нарада КІБіТ: підготовка до тижня науки триває!

Тиждень науки – нова традиція КІБіТ, започаткована восени 2022 року. Співзвучний світовим трендам (Всесвітній День науки – 10 листопада) лідер бізнес-освіти реалізовує мету активно розвиватися у сфері теоретичних досліджень, які завжди мають потенціал реалізації у практичній площині.

Цьогорічний тиждень науки КІБіТ із актуальною назвою «Відновлення та трансформація України у післявоєнний час» буде проведений з 6 по 10 листопада за межами Інститут. Провідні українські компанії не лише надали Інституту майданчики для панельних дискусій, але й планують активно долучитись до процесу в якості партнерів та спікерів.

З метою окреслити основні напрямки роботи конференції, за тиждень до початку заходу в Київському інституті бізнесу та технологій відбулася виробнича нарада науково-педагогічних працівників Інституту.

У вступному слові ректор Олена Вячеславівна Яковлева наголосила, що в період хронічного стресу, у якому перебуває українське суспільство останнім часом, потрібно віднаходити в собі ресурси рухатися вперед. Завдання наукової бізнес-спільноти, зазначила пані ректор, прокласти міст від дискурсу війни до дискурсу післявоєнної відбудови, і Тиждень науки в КІБіТ сприятиме вирішенню цього непростого завдання.

Після вступного слова ректора кожен із керівників секцій зробив доповідь про стан підготовки, а саме:

  • орієнтовну кількість доповідачів;
  • головні напрямки роботи секції;
  • запрошених спікерів;
  • фокусні питання для дискусій.

Провідні викладачі секції «Економіка» Марина Валеріївна Рябокінь та Сергій Миколайович Чімишенко зазначили, що захід відбудеться у meetimg room компанії «Crow Mikhailenko»  6 листопада, і в якості гостьових спікерів запрошені партнери компанії Михайленко Дмитро та Гончаренко Тетяна, а також Президент Американського університету Данієл Райс. Доповідачі визначили перелік фокусних тем для запланованих дискусій, особливо відзначивши питання про актуальні професії та відбудову економіки України.

Модератор секції «ІТ» Валерія Михайлівна Качарова розповіла про підготовку засідання секції, яке відбудеться  7 листопада в межах локації «iHUB» – хабу для стартаперів та технологічних компаній. Серед гостьових спікерів заплановані виступи: project менеджера «iHub» Срібного Максима, керівника Web3 університету  “LearnToEarn.Global” Пацана Михайла та директора Інформаційно-аналітичного центру комп’ютерних фінансових технологій “Фінтех-Черкаси” Блюма Олексія. Пані Валерія запропонувала не обмежувати заплановану дискусію наперед визначеними питаннями, зазначивши що сфера ІТ завжди виступає майданчиком можливостей для актуалізації трендів та креації імпровізованих дискусій.

Завідувач кафедри психології й керівник секції Юлія Іванівна Лановенко зазначила, що науковий дискурс, який відбудеться 8 листопада у Центрі стресостійкості,  акцентуватиметься на доповідях фахівців та науковців. Серед запрошених спікерів було названо:  Гузенко Тетяну, начальника управління з питань гендерної рівності КМДА, к.н. соціальних комунікацій; Попович Ярославу, експертку Ізраїльської коаліції травми, головного психолога Центру стресостійкості; Пєтухову Ірину, завідувачку кафедри психології, педагогіки та соціології  Державного податкового університету м. Ірпінь. Серед запланованих тем для дискусії особливо були виділені питання відновлення ментального здоров’я української нації та психологічних ресурсів післявоєнного відновлення України.

Завершили виступ «ідейні натхненники» гуманітарної секції Тетяна Іванівна Ткаченко та Юрій Володимирович Димитров. Ключовою проблематикою всіх доповідей, зазначили викладачі, які будуть виголошені 9 листопада на засіданні секції у Публічній бібліотеці ім. Лесі  Українки, стануть питання свободи та самовираження. Серед запрошених гостей доповіді зроблять директорка бібліотеки Романюк Ольга Іванівна  та письменник Анатолій Горовий.

Про технічну підготовку заходу зробила доповідь Наталія Львівна Воловик,  після якої стало зрозуміло, що наукові засідання секцій будуть не лише плідними на нові ідеї та відкриття, але й відбуватимуться у комфортній та приємній атмосфері.

Результати виробничої наради засвідчили стовідсоткову готовність КІБіТ до Тижня науки не лише в науковому, але й у соціальному плані, адже кожен учасник здійснить неоціненний внесок у відновлення і подальше зміцнення української держави.

Шановні освітяни та науковці, управлінці, підприємці та держслужбовці! Ви ще маєте шанс доєднатися до наукового свята Київського інституту бізнесу та технологій і розповісти про свої ідеї та дослідження! На вас чекають:

  • комфортна атмосфера та цікаві співрозмовники;
  • конструктивні дискусії;
  • знайомство з новими ідеями та проєктами.

До Тижня науки залишились лічені дні! Приєднуйтесь, і вас почує вся країна!

 

https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://ejournal.aibpmjournals.com/scatter-hitam/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/