Вчитися в коледжі – престижно!

Що таке коледж?
студенты
Термін «коледж» в Україні та західних країнах має різні значення. Коледж – це освітній заклад другого рівня акредитації або структурний підрозділ інституту або університету, в якому можна отримати ступінь молодшого спеціаліста. Тобто, початкову вищу освіту.

З кожним роком кількість бажаючих вступити до коледжу тільки зростає: підвищується престижність подібної освіти й актуальність професій на ринку праці. Але багато хто досі ходить в «рожевих окулярах» навіть, не відрізняючи коледж від ПТУ. Запам’ятайте: у ПТУ можна отримати тільки середню спеціальну освіту, а в коледжі – початкову вищу. Це дає вам можливість вступити на другий або третій курс університету.

Коледжі за кордоном
phoca_thumb_l_yniversitetskii-colledj-londona
«Коледж» в західних країнах може бути як середнім так і вищим навчальним закладом.

Коледжами в США називають підрозділи університету або самостійні вузи, в яких навчання триває 4 роки, і при успішному його проходженні видається диплом бакалавра – підтверджує отримання першого ступеня вищої освіти. У деяких американських коледжах йде навчання і за магістерськими програмами, яке дозволено проходити при наявності диплома бакалавра.

Варто відзначити, що в Сполучених Штатах, слово «школа» означає будь-який навчальний заклад. Ви можете називати коледж «школою». Ви навіть можете називати університет «школою». Ви також можете використовувати слово «школа» по відношенню до Інституту англійської мови, базової університетської програми, післядипломної програми або по відношенню до середньої школи.

Разом з цим, коледж в Англії чи Нідерландах вважається вищим навчальним закладом. У цих країнах диплом бакалавра аналогічний українському ступеню бакалавра, який наші студенти отримують після чотирьох років навчання у ВУЗі.

Хто потрібен роботодавцям?
63de09235b684b17a65f82e7c625b01e
Всім відомі історії про те, як випускники-магістри з червоним диплом не можуть влаштуватися на роботу, оскільки не мають досвіду роботи. Сучасні університети дуже часто не дають можливості своїм студентам отримати практичні навички, постійно навантажуючи їх марною теорією. А роботодавцям потрібні саме практики.

Спектр спеціальностей в коледжі набагато різноманітніший, ніж в училищі. Тому, якщо ви хочете отримати початкову вищу освіту, практичні навички і престижну професію, вам буде з чого вибрати.

У коледжі Київського інституту бізнесу і технологій ви можете освоїти фінансові спеціальності, операційний менеджмент, бухгалтерський облік і соціальну роботу.

Так, наприклад, випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» зможуть працювати фінансовими менеджерами, економічними аналітиками, менеджерами по страхуванню і економістами банківської установи, що в наш час дуже і дуже цінується роботодавцями. А соціальні працівники зможуть стати соціальними інспекторами і фахівцями служби зайнятості.

У століття динамічного розвитку і високих технологій не потрібно мислити стереотипами. Отримання університетської освіти – це ще не квиток в безтурботне і успішне життя. Реалії такі, що куди важливіше те, що ви вмієте і як ви думаєте, а також те, чи готові ви вчитися і отримувати нові знання і навички.
.