Увага! Оголошено набір на підготовчі курси КІБіТ!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУвага! Оголошено набір на підготовчі курси КІБіТ!

Плануєш вступ до закладу освіти і не впевнений в успішному складанні Національного мультипредметного тесту? Готуєшся до випуску, і на тебе чекає Державна підсумкова атестація? КІБіТ допоможе подолати всі перешкоди та здобути нові знання!
Київський інститут бізнесу та технологій оголошує набір на курси підготовки до ДПА та НМТ, що надасть можливість:
• здобути нові та систематизувати вже наявні знання;
• дізнатися більше про правила і алгоритми складання Державної підсумкової атестації та Національного мультипредметного тесту;
• познайомитися з колегами, які в подальшому можуть стати твоїми одногрупниками;
• познайомитися з викладачами КІБіТ для полегшення майбутньої адаптації.

Навчання на підготовчих курсах проводитиметься з наступних предметів:
• Англійська мова
• Історія України
• Українська мова
Графік підготовчих курсів буде складений таким чином, щоб потенційні вступники змогли присвячувати навчанню вечірні години без ризику пропустити уроки в школі чи залишити незробленими важливі справи. Планується дистанційна форма проведення із використанням онлайн-платформ «Zoom» та «Google Meet». Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.
КІБіТ запрошує до навчання всіх бажаючих, хто відчуває «прогалини» в знаннях та невпевненість в успішному складанні ДПА/НМТ наприкінці навчального року.
Ти отримаєш грунтовну підготовку, адже почнеш готуватися не за місяць до складання, а майже за рік!
На тебе чекає:
• Поєднання теорії й практики у викладанні
• Використання актуальних навчальних кейсів
• Цікава візуалізація матеріалу
Для додаткових роз’яснень ти можеш звернутися до співробітників Приймальної комісії КІБіТ за телефоном +380503414242. Телефонуй чи залишай повідомлення за допомогою каналів зв’язку Viber та Telegram і записуйся на підготовчі курси КІБіТ!

Бажаєш успішно скласти ДПА чи НМТ? – КІБіТ допоможе зробити це!