Вчимося подавати інформацію правильно: студенти КІБіТ відвідали радіостанцію «Радіо Київ»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВчимося подавати інформацію правильно: студенти КІБіТ відвідали радіостанцію «Радіо Київ»

Навіть в епоху «кліпової свідомості» радіомовлення залишається одним із найбільш популярних способів передачі інформації та формування мотивації до дії. Якісна музична продукція здатна не тільки підняти настрій, але і зняти напругу та налаштувати людину на робочий лад. Тому всі радіостанції дуже відповідально ставляться до складання програм та плейлистів, використовуючи при цьому останні технологічні новинки.

Для майбутніх співробітників бізнес-сфери дуже важливо знати, яким чином можна формувати громадську думку та настрій людей. Відвідування радіостанції «Радіо Київ» 98 FM студентами КІБіТ стало черговим кроком до вивчення механізму впливу інформаційних технологій. Хлопці та дівчата побували в кабіні радіоведучого, посиділи за «діджейським» пультом, а також дізналися, як співробітники радіомовлення роблять життя киян більш насиченим, веселим та цікавим. Багато випускників КІБіТ так чи інакше будуть використовувати інформаційні ресурси у своїй майбутній діяльності, тому вони сприйняли відвідування радіостанції як корисний та конструктивний досвід.