ТИЖДЕНЬ НАУКИ у КІБіТ: секція ІТ (третій день)

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТИЖДЕНЬ НАУКИ у КІБіТ: секція ІТ (третій день)

Signal Event Hall (вул. Жилянська, 97б, м. Київ) зустрів нас привітним затишком і модерним дизайном – те, що вповні пасує ІТ-секції. З вітальним словом виступила Олена Яковлева – ректорка Київського інституту бізнесу та технологій, докторка наук, професорка. Попри послідовне впровадження новітніх технологій в освітній процес і повсякденне життя, пані Олена звернула увагу на виклики суцільної діджиталізації – врахуванням запитів соціуму та поточних проблем зв’язку, етичні аспекти й конфіденційність, що зараз є нагальним питанням в усьому світі.

Учасників заходу також привітав Михайло Пацан – керівник Web3 університету «LearnToEarn.Global», підкресливши актуальність безперервної освіти в контексті стрімких технологічних проривів на прикладі ChatGPT і Web3 – інструментів для ефективного розвитку.

Technical Product Owner ТОВ “Modus X”, аспірант Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», розробник AI-рішень: DiGene, Litopys, AI assistant Олександр Денисюк представив ґрунтовне дослідження на тему: «Програмуємо з ШІ: алгоритм та приклади».

Старші викладачі КІБіТ зосередились на основних тенденціях, які постійно оновлюються та допомагають у різних аспектах життєдіяльності людини.

Максим Кутішенко представив комплексне бачення відбудови країни в яскравій презентації «3D-друк у будівництві: інноваційний шлях післявоєнного відновлення житла в Україні».

Андрій Смєлков висвітлив головні аспекти персоналізації навчання за допомогою штучного інтелекту.

Олег Самохін розкрив специфіку інтерактивних автоматичних презентацій.

Олексій Зарицький проаналізував результати використання та перспективи штучного інтелекту в медицині.

Результати й виклики діджиталізації у міському просторі дослідив Максим Некогдюк, висвітливши цифрову трансформацію міста: Smart City.

Викладач Шаріфов Ількін і студент Богдан Федоров зосередились на ролі Big Data зокрема й ІТ загалом у цифровій трансформації економіки України, а студент Євгеній Палій виокремив чільні складники й функції неронної мережі.

Так, ми опановуємо ІТ-новинки, аби залишатись у тренді й бути конкурентоспроможними на ринку праці.